رونمایی از ماسک مفهومی هوشمند در نمایشگاه CES

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر
ماسک هوشمند

شرکت Razer  از “ماسک هوشمند” موسوم به Project Hazel روز سه شنبه در CES با یکنمونه اولیه ای رونمایی کرد که به نظر کاملا مناسب می آید.

این ماسک که به رنگ سیاه یا سفید است ، با پلاستیک شفاف ساخته شده است ، بنابراین هنگام صحبت کردن می توانید دهان فرد استفاده کننده را ببینید. این ماسک مفهومی شامل یک میکروفون و تقویت کننده صدا است ، که بر جلوه های معمول خفه کردن ماسک غلبه می کند و شنیدن صدای فرد را آسان تر می کند. فضای داخلی با تاریک شدن هوا روشن می شود تا همچنان بتوانید داخل آن را ببینید. و نمای بیرونی با دو “منطقه روشنایی” با “میلیون ها” گزینه رنگ و “مجموعه ای از جلوه های روشنایی پویا” ارائه می شود.

banner

roject Hazel هنوز یک “مفهوم” است ، به این معنی که محصولی واقعی نیست . این اساساً این ماسک مفهومی فوق العاده جذاب را به جهانیان عرضه می کند تا ببیند مردم چه فکر می کنند ، و سپس با همین ایده پیش می رود  تا از بازخورد فکری مردم برای محصولات دیگر استفاده کند .

از ماسک گرفته تا دستگاه های تصفیه هوا ، محصولات فریبنده هستند تا ظاهراً در ما را در برابر COVID محافظت کنند ، نا گفته پیداست که بیشتر شرکت کنندگان در CES 2021 بر علیه کوید خشمگین هستند. اما به نظر نمی رسد که همه آنها به اندازه Project Hazel  خوشحال باشند.

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi