با تماس نیوز ،همیشه همه جا باخبر شوید

رونمایی از ماسک مفهومی هوشمند در نمایشگاه CES

0 10

شرکت Razer  از “ماسک هوشمند” موسوم به Project Hazel روز سه شنبه در CES با یکنمونه اولیه ای رونمایی کرد که به نظر کاملا مناسب می آید.

این ماسک که به رنگ سیاه یا سفید است ، با پلاستیک شفاف ساخته شده است ، بنابراین هنگام صحبت کردن می توانید دهان فرد استفاده کننده را ببینید. این ماسک مفهومی شامل یک میکروفون و تقویت کننده صدا است ، که بر جلوه های معمول خفه کردن ماسک غلبه می کند و شنیدن صدای فرد را آسان تر می کند. فضای داخلی با تاریک شدن هوا روشن می شود تا همچنان بتوانید داخل آن را ببینید. و نمای بیرونی با دو “منطقه روشنایی” با “میلیون ها” گزینه رنگ و “مجموعه ای از جلوه های روشنایی پویا” ارائه می شود.

roject Hazel هنوز یک “مفهوم” است ، به این معنی که محصولی واقعی نیست . این اساساً این ماسک مفهومی فوق العاده جذاب را به جهانیان عرضه می کند تا ببیند مردم چه فکر می کنند ، و سپس با همین ایده پیش می رود  تا از بازخورد فکری مردم برای محصولات دیگر استفاده کند .

از ماسک گرفته تا دستگاه های تصفیه هوا ، محصولات فریبنده هستند تا ظاهراً در ما را در برابر COVID محافظت کنند ، نا گفته پیداست که بیشتر شرکت کنندگان در CES 2021 بر علیه کوید خشمگین هستند. اما به نظر نمی رسد که همه آنها به اندازه Project Hazel  خوشحال باشند.

این وب سایت برای بهبود خدمات از کوکی ها استفاده می کند. ما تصور مان بر این است که شما با این کار موافق هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه