رویداد اینوتکس پیچ با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری برگزار می‌شود

by ناصر. ش
۰ comment
نمایسگاه اینو تکس

به گزارش تماس نیوز و به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، سجاد عباس فشمی دبیر رویداد اینوتکس پیچ گفت: ثبت‌نام چهارمین دوره رویداد اینوتکس پیچ به تازگی آغاز شده است. این رویداد در ۶ شهر برگزار می‌شود که به ترتیب شهرهای، کرمان، تهران، همدان، بوشهر، تبریز و قزوین خواهند بود. از هر شهر نیز دو استارتاپ در این رویداد رقابتی حضور دارند.
فشمی افزود: پیش از حضور تیم‌های منتخب در رویداد فینال، آنها یک ماه در دوره آموزشی حضور می‌یابند و از خدمات منتورها برخوردار می‌شوند. در سال جاری همچنین با سرمایه‌گذارانی از کشور ترکیه صحبت شده است تا با استارتاپ‌های منتخب مذاکره کنند و در صورت توافق، بر روی طرح‌های نوآورانه سرمایه‌گذاری کنند.

وی در ادامه ضمن تاکید بر تاثیر رویدادهای رقابت محور بر شکوفایی استارتاپ‌ها گفت: همچنین برگزاری این رویداد در تهران مصادف با اجلاس گروه d8 است و قصد داریم از ظرفیت‌های این اجلاس نیز برای غنای بیشتر این رقابت‌ها استفاده کنیم.

دبیر رویداد اینوتکس پیچ در پایان، بیان کرد: در این دوره از رقابت‌ها استارتاپ برتر ۲۰ میلیون تومان، تیم دوم ۱۵ میلیون تومان و تیم سوم نیز ۱۰ میلیون تومان جایزه دریافت خواهد کرد. در کنار این جوایز نیز، این تیم‌ها از شانس مذاکره b2b با سرمایه‌گذاران برخوردار خواهند بود.

اینوتکس پیچ رقابت استارتاپ ها در حضور سرمایه گذاران و امتیازدهی به آنان توسط داوران مطرح ایرانی و بین المللی و از جمله رویدادهای نمایشگاه اینوتکس است.

banner

این رویداد از مراحل مختلفی تشکیل شده است. در مرحله نخست استارتاپ‌‌ها به صورت آنلاین داوری شده و از استارتاپ‌‌های منتخب برای رقابت حضوری در مقابل سرمایه‌گذاران دعوت به عمل می‌آید. در این مرحله از رقابت که در استان‌های مختلف برگزار خواهد شد، ابتدا تیم‌های استارتاپی درخصوص نحوه ارائه به سرمایه‌گذار آموزش دیده و در ادامه در حضور سرمایه‌گذاران محلی، به معرفی ایده یا محصول خود می‌پردازند.

در ادامه از استارتاپ‌های برگزیده شده در مرحله مقدماتی به منظور حضور در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ و نیز شرکت در رقابت‌های نیمه نهایی و نهایی دعوت می شود.

You may also like

Leave a Comment

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.

Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir
دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

cafe-bazar-app

Edtior's Picks

آخرین نوشته ها