اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

ساخت تلفن هوشمند در ال جی متوقف شد

0

ال جی گام مهمی در جهت تعطیل کردن تجارت موبایل خود برداشته است. به گزارش آسیا بیزنس دیلی ، آخرین گوشی های ال جی از خط تولید خارج شده اند و این شرکت پس از دوشنبه دیگر گوشی تولید نخواهد کرد. Engadget برای تأیید این خبر با LG تماس گرفته است.

این شرکت در اوایل آوریل برنامه خود را برای پایان دادن به تجارت تلفن خود اعلام كرد ، اما برای انجام قراردادهای با شركت های مخابراتی برای ساخت گوشی های خود برای چند ماه دیگر به ساخت تلفن ادامه داد. به گزارش آسیا بیزنس دیلی ، کارخانه ای در ویتنام که ال جی بسیاری از تلفن های هوشمند خود را در آن ساخته است به کارخانه تولید لوازم خانگی تبدیل خواهد شد.

پس از سالها از ضرر در این بخش ، ال جی گفت که تا پایان ماه ژوئیه تجارت ناموفق تلفن همراه خود را از تعطیل خواهد کرد ، اگرچه ممکن است بعد از آن تاریخ هنوز برخی از دستگاه ها را بفروشد. افرادی که تلفن LG را خریداری می کنند همچنان تا سه سال به روزرسانی سیستم عامل Android را دریافت می کنند. این شرکت همچنین از تاریخ تولید چهار سال خدمات پس از فروش ارائه خواهد کرد. در همین حال ، گزارش شده است که این شرکت عرضه محدود Velvet 2 Pro و LG Rollable عرضه نشده را که این شرکت در ژانویه در CES به نمایش گذاشته است ، منحصراً به کارمندان خود در کره جنوبی فروخته است.

پیام بگذارید