ساخت ساعت هوشمند فیس بوک با ویژگی های سلامتی

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر
فیس بوک

به گزارش تماس نیوز از رویترز – فیس بوک در حال ساخت یک ساعت هوشمند است که به کاربران امکان ارسال پیام را می دهد و همچنین ویژگی های سلامتی و تناسب اندام را ارائه می دهد. بر اساس این گزارش ، این غول شبکه های اجتماعی قصد دارد فروش دستگاه خود را از سال آینده آغاز کند ، اقدامی که نشان دهنده ورود آن به بازاری است که در حال حاضر تحت سلطه اپل و هواوی است.

ساعت هوشمند فیس بوک از طریق اتصال تلفن همراه کار می کند و به کاربران امکان می دهد از طریق سرویس های خود پیام ارسال کنند و همچنین به خدمات یا سخت افزار شرکت های بهداشت و تناسب اندام مانند Peloton Interactive متصل شوند.

منلو پارک ، فیس بوک مستقر در کالیفرنیا در سال های اخیر در حال جستجو برای بخش سخت افزار بوده است و محصولاتی از جمله هدست واقعیت مجازی Oculus و دستگاه چت ویدیویی Portal را ارائه داده است.

banner

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi