اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

سیگنال پس از حمایت ایلان ماسک به شماره 1 فروشگاه App اپل رسید

پس از آنکه واتس اپ سیاست حفظ حریم خصوصی در فیس بوک را اعلام کرد ، میلیاردر فناوری، الون ماسک به طور غیرمعمول پیشنهاد استفاده از سرویس پیام رسانی رمزگذاری شده ایمن تر را ارائه داد. همانطور که رتبه بندی اپ استور اپل و گوگل پلی نشان می دهد ، مردم از توصیه های ماسک پیروی کرده اند.

0

به گزارش تماس نیوز و به نقل از پایگاه mashable، پس از آنکه واتس اپ سیاست حفظ حریم خصوصی دوستانه تر در فیس بوک را اعلام کرد ، میلیاردر فناوری، الون ماسک به طور غیرمعمول پیشنهاد استفاده از سرویس پیام رسانی رمزگذاری شده ایمن تر را ارائه داد. همانطور که رتبه بندی اپ استور اپل و گوگل پلی نشان می دهد ، مردم از توصیه های ماسک پیروی کرده اند.

توییت ماسک اوایل پنجشنبه گذشت تنها با دو کلمه منتشر شد: “استفاده از سیگنال“.

این یک طوفان دانلود برای جایگزین WhatsApp بود. همانطور که کاربران قدیمی متوجه شدند، اعلانهای بیشتری در مورد کاربران جدید برای اتصال به برنامه پیام‌رسانی به وجود آمد. با این همه بارگیری‌های جدید، حتی یک انتظار نیز وجود داشت.

داده های شرکت تجزیه و تحلیل برنامه Apptopia نشان می دهد که فقط در روز پنجشنبه ، پس از این توییت ، 63،345 بارگیری برنامه Signal در سراسر جهان انجام شده است. روز قبل ، 45،086 بارگیریهر دو دستگاه iOS و Android  وجود داشت. 

اما یک روز بعد از توییت ایلون ماسک ، سیگنال با کمترین میزان بارگیری مواجه شد: حدود 90،000. اما پیش از آن ، در میان اعتراضات Black Lives Matter ، بالاترین روز بارگیری سیگنال، روز اول ژانویه بود.

منبع mashabl
پیام بگذارید