سیگنال پس از حمایت ایلان ماسک به شماره ۱ فروشگاه App اپل رسید

by آرش نگاران
۰ comment
پیام رسان سیگنال

به گزارش تماس نیوز و به نقل از پایگاه mashable، پس از آنکه واتس اپ سیاست حفظ حریم خصوصی دوستانه تر در فیس بوک را اعلام کرد ، میلیاردر فناوری، الون ماسک به طور غیرمعمول پیشنهاد استفاده از سرویس پیام رسانی رمزگذاری شده ایمن تر را ارائه داد. همانطور که رتبه بندی اپ استور اپل و گوگل پلی نشان می دهد ، مردم از توصیه های ماسک پیروی کرده اند.

توییت ماسک اوایل پنجشنبه گذشت تنها با دو کلمه منتشر شد: “استفاده از سیگنال“.

این یک طوفان دانلود برای جایگزین WhatsApp بود. همانطور که کاربران قدیمی متوجه شدند، اعلانهای بیشتری در مورد کاربران جدید برای اتصال به برنامه پیام‌رسانی به وجود آمد. با این همه بارگیری‌های جدید، حتی یک انتظار نیز وجود داشت.

داده های شرکت تجزیه و تحلیل برنامه Apptopia نشان می دهد که فقط در روز پنجشنبه ، پس از این توییت ، ۶۳،۳۴۵ بارگیری برنامه Signal در سراسر جهان انجام شده است. روز قبل ، ۴۵،۰۸۶ بارگیریهر دو دستگاه iOS و Android  وجود داشت. 

banner

اما یک روز بعد از توییت ایلون ماسک ، سیگنال با کمترین میزان بارگیری مواجه شد: حدود ۹۰،۰۰۰. اما پیش از آن ، در میان اعتراضات Black Lives Matter ، بالاترین روز بارگیری سیگنال، روز اول ژانویه بود.

You may also like

Leave a Comment

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.

Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir
دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

cafe-bazar-app

Edtior's Picks

آخرین نوشته ها