شبکه اجتماعی ترامپ تا ۳ ماه دیگر راه اندازی می شود

by ناصر. ش
۰ comment

به گزارش تماس نیوز از فاکس نیوز،  جیسون میلر ، مشاور ارشد ترامپ روز یکشنبه در گفتگو با فاکس نیوز گفت: “من فکر می کنم که احتمالاً شاهد بازگشت رئیس جمهور ترامپ به احتمال زیاد حدود دو یا سه ماه دیگر با رسانه شخصی خود خواهیم بود.” “و این چیزی است که من فکر می کنم داغترین اتفاق در شبکه های اجتماعی باشد ، این میدان به طور کامل تعریف جدیدی از بازی ارائه می دهد ، و همه منتظر می مانند و ببینند که رئیس جمهور ترامپ دقیقاً چه کاری انجام می دهد.”

مشاور ارشد ترامپ اطلاعات زیادی را در اختیار فاکس نیوز قرار نداد اما او فاش کرد که ترامپ “در جلسات پرقدرت” در مار-لا-لاگو با تیم های مختلف در مورد سرمایه گذاری پیشنهاداتی داشته است ، و “شرکت های متعدد “به ترامپ نزدیک شده اند.

میلر با پیش بینی اینکه ترامپ “دهها میلیون نفر” را به خود جلب خواهد کرد ، گفت: “این یک سکوی جدید بزرگی خواهد بود.”

به دنبال آشوب های ۶ ژانویه در کاپیتول ، ترامپ از توئیتر منع شد. او قبل و در دوران ریاست جمهوری خود یک کانال پرکار در این رسانه اجتماعی محبوب بود.

banner

You may also like

Leave a Comment

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.

Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir
دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

cafe-bazar-app

Edtior's Picks

آخرین نوشته ها