اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

شرکت ال جی از بازار گوشی های هوشمند خارج می شود

0

مدیر عامل شرکت تأیید می کند که این شرکت در حال آماده سازی برای تغییر در تجارت تلفن های هوشمند با ضرر است. ال جی الکترونیکس ممکن است پس از از دست دادن حدود 5 تریلیون وون (4.5 میلیارد دلار) طی 5 سال گذشته از تجارت تلفن های هوشمند خارج شود.

مدیر عامل این شرکت Kwon Bong-seok روز چهارشنبه پیامی را به کارمندان ارسال کرد که به تغییر بزرگی در عملکرد بخش گوشی های هوشمند اشاره دارد.

وی گفت: “صرف نظر از هرگونه تغییر در جهت فعالیت تجاری تلفن های هوشمند ، اشتغال ادامه خواهد یافت ، بنابراین جای نگرانی نیست.”

یک مقام ال جی توضیح داد: “از آنجا که رقابت در بازار جهانی دستگاه های تلفن همراه شدیدتر شده است ، زمان آن فرا رسیده است که LG بهترین انتخاب را انجام دهد.” “این شرکت در حال بررسی کلیه اقدامات ممکن از جمله فروش ، برداشت و کوچک سازی تجارت تلفن های هوشمند است.”

شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه این شرکت ممکن است در حال آماده سازی برای کوچک سازی یا برچیدن واحد تجاری دستگاه های تلفن همراه خود باشد.

شایعات می گوید ، حدود 60 درصد از کارکنان آنجا منتقل می شوند و به واحدهای تجاری دیگر شرکت یا سایر شرکتهای وابسته ال جی منتقل می شوند. علیرغم تیزر تبلیغاتی شگفت انگیز تلفن هوشمند با صفحه نمایش قابل رول در نمایشگاه فناوری CES امسال ، برخی از رسانه های محلی گزارش دادند که ال جی سه شنبه اعلامیه مهمی در مورد بخش تلفن های هوشمند خود ارائه می دهد.

این اولین بار نیست که ال جی مورد چنین شایعاتی قرار می گیرد ، زیرا از سال 2019 تصمیم گرفت تا برون سپاری تولید تلفن های ارزان قیمت و میان رده خود را گسترش دهد.

در آن زمان ، این تولید کننده تلفن شایعات را تکذیب کرد و توضیح داد که در حال افزایش حجم تولید اصلی توسعه در تلاش برای افزایش کارایی در تولید و کاهش هزینه ها در واحد تجاری ضرر ده است.

تولید اصلی (یا طراحی) که به عنوان ODM شناخته می شود ، به روشی تولیدی اطلاق می شود که تولیدکنندگان قراردادی محصول خاصی را همانطور که مشخص شده طراحی ، تولید و عرضه می کنند.

با توجه به اینکه سامسونگ الکترونیک سال گذشته نیز در تلاش بود تا سفارشات گوشی های هوشمند ODM را افزایش دهد ، استراتژی LG قابل قبول به نظر می رسید.

کوون ، مدیر عامل شرکت ال جی الکترونیکس، هنگامی که در ژانویه 2020 روی کار آمد ، قول داد تا سال 2021 در تجارت تلفن های هوشمند تحولی ایجاد کند.

کوون در مراسمی به مناسبت روز الکترونیک و فناوری اطلاعات در دسامبر به خبرنگاران گفت: “این شرکت با کاهش هزینه ها سودآوری تجارت تلفن های هوشمند را بهبود می بخشد.”

پیام بگذارید