با تماس نیوز ،همیشه همه جا باخبر شوید

شرکت اینترنتی چینی ماهواره خود را راه اندازی می کند

0 9

یک شرکت اینترنتی چینی به نام Bilibili به زودی اولین شرکت در این کشور خواهد شد که ماهواره خود را راه اندازی می کند. به گفته این شرکت ، این یک ماهواره آموزشی نامیده می شود که “با هدف الهام بخشیدن به حس شگفتی و کنجکاوی در دنیای علمی در بین جوانان در چینی” راه اندازی شده است.

نوار پرتاب ماهواره ها به فضا به سرعت به لطف فناوری مینی ماهواره و میکرو ماهواره ، که باعث کاهش اجزای کوچک و گسترش تجهیزات سنجش مربوط به ظهور رایانه های موبایل می شود ، به سرعت در حال گسترش است. با وجود شرکتهای خصوصی مانند iSpace در چین که خدمات بارگذاری فضا را ارائه می دهند ، شرکت ها و سازمان ها هرگز دسترسی بیشتری به جهان فراتر از سیاره ما نداشته اند.
ماهواره های کوچک و خصوصی نیز چشم اندازهای جدیدی را در مورد کره زمین و کیهان و همچنین دسترسی به فناوری که قبلاً قلمرو دولت ها بود به پیش چشم راه می اندازند. آنها همچنین به شرکتها در ارائه خدمات و مطالب قابل قبول برای کاربران نهایی کمک می کنند.

به اصطلاح Satellite Video Bilibili برای تولید فیلم های سفارشی بر اساس درخواست کاربران بیلیبیلی استفاده خواهد شد. این شرکت همچنین در نظارت بر حوادث ، محتوای آموزشی مربوط به فضا و هوانوردی را از طریق یک حساب رسمی بیلیبیلی ، که به طور مستقیم راه اندازی ماهواره را در اواخر ماه ژوئن پخش می کند ، تولید می کند.
این ماهواره از فناوری تصویربرداری سه بعدی برخوردار است و ضمن ضبط تصاویر با وضوح بالا در 500 کیلومتر بالاتر از زمین ، 15 بار در روز حرکت خواهد کرد. این ماهواره علاوه بر مناظر زمینی مانند شهرهایی که در شب روشن می شوند ، شفق قطبی را نیز شکار کرده و اجسام آسمانی دیگری از جمله ماه و زحل را نیز مشاهده می کند.

ماهواره Bilibili Bilibili از مرکز پرتاب ماهواره Jiuquan چین در مغولستان مرکزی پرتاب خواهد شد که در حال حاضر در جهت آماده‌سازی برای پرتاب آزمایش شده‌است. این سخت‌افزار توسط تکنولوژی ماهواره‌ای چانگ Guang ایجاد شد و حدود ۱۷۲ کیلوگرم وزن داشت. این کار دو دوربین بار مفید با کارایی بالا را حمل خواهد کرد.

این وب سایت برای بهبود خدمات از کوکی ها استفاده می کند. ما تصور مان بر این است که شما با این کار موافق هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه