اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

شرکت VMware برای تسریع در مدرن سازی برنامه ، پلتفرم جدید چند ابر را راه اندازی می کند

غول خدمات ابری VMware قصد دارد تا با راه اندازی پلت فرم جدید خود در زمینه ابر ابر VMware Cloud ، به مشتریان خود کمک کند تا قفل قدرت چند ابر را باز کنند و برنامه های مدرن را با سرعت کاری fdajvd ارائه دهند.

0 9

شرکت VMware Cloud یک پلتفرم توزیع شده و چند ابر است که سازمان ها را قادر می سازد مدرنیزاسیون برنامه ها را در سراسر مرکز داده ، لبه و ابر تسریع کنند. این پلتفرم جدید همچنین مزایای مشخصی را برای توسعه دهندگان و اپراتورهای فناوری اطلاعات که اغلب مجبور به معامله هستند فراهم می کند.

با استفاده از VMware Cloud ، توسعه دهندگان می توانند بهره وری بیشتری داشته باشند زیرا به آنها امکان ساخت و استقرار برنامه ها را در هر ابری می دهد. در عین حال ، این پلتفرم به بخشهای IT امکان می دهد تا زیرساختها و عملیات خود را با صرفه اقتصادی بهتر و ریسک کمتر نوسازی کنند.

COO محصولات و خدمات ابری در VMware Raghu Raghuram در بیانیه مطبوعاتی اطلاعات بیشتری درباره مزایای VMware Cloud ارائه داد و گفت:
“ما در آستانه تکامل بعدی ابر و برنامه ها هستیم. معماری ها در حال توزیع و به طور فزاینده ای چند ابرd هستند ، در حالی که برنامه های مدرن به زودی از برنامه های سنتی پیشی می گیرند. چالش برای هر CIO بهره گیری از این نوآوری جدید بدون معرفی پیچیدگی و ریسک بیشتر است. امروز VMware Cloud تنها راه حل ابری است که مشتریان می توانند از آن در مرکز داده و در هر ابری استفاده کنند و با سرعت ، سادگی و امنیت بهتر سفر مدرن سازی خود را تسریع دهند. با استفاده از VMware Cloud Universal ، مشتریان یک خرید انجام می دهند و توانایی استقرار برنامه ها را در هر محیطی پیدا می کنند ، سپس با تغییر الزامات کسب و کار یا برنامه ، آنها را منتقل می کنند. “

VMware Cloud
با استفاده از VMware Cloud ، مشتریان می توانند برنامه ها را در VMware Cloud Foundation مستقر در AWS ، Microsoft Azure ، Google Cloud ، IBM Cloud و Oracle Cloud در VMware Cloud در Dell EMC و در میان صدها شریک VMware Cloud Verified مستقر کنند.

با راه اندازی VMware Cloud ، این شرکت همچنین پیشنهادات جدیدی را ارائه می دهد که تجربه یکپارچه تری را از جمله VMware Cloud Universal ، VMware Cloud Console و VMware Cloud Navigator برای مشتریان به ارمغان می آورد.

VMware Cloud Universal یک اشتراک انعطاف پذیر است که خرید و مصرف زیرساخت های چند ابر و خدمات مدیریتی را ساده می کند. هنگامی که مشتریان اعتبار خریداری می کنند ، می توانند آنها را برای استقرار VMware Cloud Foundation در محل ، VMware Cloud در AWS یا VMware Cloud در Dell EMC اعمال کنند. اشتراک همچنین شامل Kubernetes داخلی از طریق VMware Tanzu Standard است.

کنسول ابری VMware از این اشتراک جدید پشتیبانی می کند و دید و کنترل تمام زیرساخت های VMware Cloud را در محیط های داخلی ، ابر و لبه ارائه می دهد. این پورتال یکپارچه به مشتریان امکان می دهد تا تمام منابع VMware Cloud خود را تخصیص ، مدیریت و بهینه سازی کنند.

لینک کوتاه : https://bittly.ir/YEEth
پیام بگذارید