ضد غفونی ورزشگاه با استفاده از پهباد

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر

اخیرا یک استارتاپ در آمریکا در تلاش است با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین ورزشگاه های بزرگ را پس از هر بار استفاده ضد عفونی کند.

سیستم جدید که اخیراً با راه اندازی فناوری پهپاد EagleHawk ساخته شده است ،در شهر نیویورک آزمایش شده است. این مجموعه شامل یک پهپاد اکتوکوپتر که از راه دور کنترل می شود مواد ضد عفونی کننده را از طریق دو نازل نصب شده در ارم های آن روی تمامی سطوح صندلی و نقاط دیگر را پخش کرده و سطوح را ضد عفونی می کند.

گفته می شود مواد شیمیایی ضد عفونی کننده توسط EPA (آژانس حفاظت از محیط زیست) و وزارت حفاظت از محیط زیست ایالت نیویورک تأیید شده است.
طبق گفته EagleHawk ، سیستم اجازه می دهد تا در زمان بسیار کمتری نسبت به لوازم دستی ضد عفونی انجام شود. همچنین گفته می شود این روش ارزان تربوده و کارگران کمتری را نیز در معرض خطر قرار می دهد.

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi