طراحی و اجرای پویش درس در خانه با هدف تقدیر از معلمان

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر

به گزارش تماس نیوز و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان فناوری اطلاعات ایران ؛در راستای همکاری های مستمر این سازمان با وزارت آموزش و پرورش،  پویش درس در خانه با هدف شناسایی معلم های توانمند در تولید محتوای خلاقانه و استاندارد و تقدیر و تشکر از زحمات معلم ها طراحی و اجرا شد.

به دنبال شیوع ویروس کرونا در کشور و تعطیلی مدارس حجم عظیمی از محتواهای خلاقانه و استاندارد توسط معلم ها تولید شد از طرفی یکی از مهمترین معضلات بازار کسب و کار آموزش آنلاین عدم  وجود محتوای مناسب در کشور است و تهدید شیوع کرونا و تعطیلی مدارس فرصت مناسبی برای جذب پتانسیل معلم ها و استفاره از محتوای استاندارد در راستای گسترش آموزش از راه دور است.

معلم های عزیز برای  پیوستن به پویش درس در خانه می توانند در سایت آپارات ثبت نام کنند و محتوای آموزشی خود را با رعایت چهار هشتگ # درس خانه، # موضوع درسی، # پایه تحصیلی، # مبحث درسی در سایت آپارات بار گذاری نمایند.

تمامی آثار در دو مرحله کمی و کیفی مورد داوری قرار می گیرد و در مرحله اول محتواها از نظر تعداد و میزان بازدید بررسی می شوند و در مرحله کیفی از نظر میزان تاثیر گذاری ارزیابی و امتیاز دهی می شوند و به منتخبین آثار برگزیده جوایز ارزنده ای اهدا می شود

banner

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi