اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

طرفداران ال جی الکترونیکس با خروج آن از بازار تجارت تلفن های هوشمند ابراز ناراحتی کردند

0

طرفداران تلفن های هوشمند ال جی الکترونیکس (066570.KS) پس از آنکه این شرکت فناوری کره جنوبی روز دوشنبه گفت که این از بازار تلفن های هوشمند خارج خواهد شد ابراز ناراحتی و ناخشنودی کردند، برخی ال جی را به خاطر نوآوری که در صنعت به وجود آورد ،و باعث ظهور دستگاه های ارزان قیمت مبتنی بر Android شدند تمجید کردند.

کاربران تلفن های هوشمند ال جی در کره جنوبی و ایالات متحده پس از اعلام خروج شرکت با استناد به رکود طولانی مدت فروش ، ادای احترامات نوستالژیک را در شبکه های اجتماعی اعلام کردند. طبق گفته محققان Counterpoint ، ال جی هنوز هم تقریباً 10٪ از بازار تلفن های هوشمند ایالات متحده را در اختیار دارد ، هرچند که قطعه پای جهانی آن فقط 2٪ است.

یکی از کاربران در یک انجمن 300،000 نفری در Naver ، بزرگترین پورتال جستجوی آنلاین کره جنوبی ، با اشاره به جدیدترین مفهوم نمایشگر ال جی که این شرکت در نمایشگاه CES در ژانویه به رخ کشید ، گفت: “لطفاً تلفن Rollable را قبل از مرگ آزاد کنید.”

طرفداران با علاقه خاطر به برخی از طراحی های منحصر به فرد این شرکت ، مانند صفحه نمایش T شکل ، و همچنین ویژگی هایی از جمله ضربه زدن دوبار برای روشن و خاموش کردن صفحه نمایش اشاره کردند.

کیم دونگ وون ، که از شش تلفن هوشمند ال جی استفاده کرده است ، به رویترز گفت: “ال جی از بهترین سخت افزار صوتی در بین سایر تولیدکنندگان برخوردار است.” “شرم آور است که LG در حال عقب نشینی است.”

بازرسان تأثیرگذار فناوری ایالات متحده نیز این عقاید را تکرار کردند. آستین ایوانز یوتیوب در توییتر گفت: “LG هرگز عالی نبود اما در دنیایی از اسلب خسته کننده برخی از منحصر به فردترین طراحی ها ، ایده ها و ویژگی های تلفن را ارائه داده است.”

ال جی ، که حدود یک ربع قرن در حال ساخت تلفن های همراه بود ، سرانجام به دلیل بازاریابی کم و آهسته  بودن به روزرسانی های نرم افزاری ، از رقبایی چون  اپل و سامسونگ عقب ماند.

بخش تلفن های هوشمند این شرکت تقریباً شش سال پی در پی ضرر کرده است که در پایان سال گذشته تقریبا 4.5 میلیارد دلار بوده است.

پیام بگذارید