ظرفیت دیتای کشورافزایش می یابد

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر
بنابی

به گزارش تماس نیوز و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت، ، مهندس بنابی نایب رئیس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیر ساخت درگفتگوی خبری با رادیو ایران گفت : شرکت ارتباطات زیر ساخت در لایه دروازه بین الملل کشور محدودیت ظرفیت ندارد ولی اپراتورهای مختلف در لایه دسترسی شبکه ( acess ) یک سری محدودیت هایی داشته اند و از شنبه صبح با همکاری اپراتورها، مخابرات ، و ارائه دهندگان دیتای ثابت( FCP ها) افزایش ظرفیت های دسترسی را در زیرساخت کشور ایجاد کرده ایم و ظرفیت اپراتور همراه اول دو برابر می شود و مشکلات آن تا حدودی برطرف می شود.
وی اضافه کرد : قیمت تعرفه دسترسی به شبکه ملی اطلاعات در حالت عادی نصف سایت ها و اپلیکیشن های خارجی بوده است که اکثر اپراتورها با هماهنگی تولیدکننده های محتوا سعی دارند این هزینه را کاهش دهند

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi