بزرگترین بروز رسانی مایکروسافت طی سال های گذشته در حال آماده سازی است.

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر
مایکروسافت

به گزارش تماس نیوز از دیجیتال ترندز، اگرچه تیم Windows Insider (که نسخه های بتا ویندوز را منتشر می کند) هنوز در مورد ۲۱H1 صحبتی نکرده است، اما پست وبلاگ صدور گواهینامه سخت افزار نشان می دهد که مایکروسافت به راستی به سنت ۳ ساله خود در انتشار دو به روزرسانی مهم ویندوز ۱۰ در سال پایبند خواهد بود .

مدت ها شایعه شده بود که اولین به روزرسانی امسال ، ۲۱H1 ، یک به روزرسانی کوچکتر است که روی وصله های سیستم عامل متمرکز شده است. به این دلیل که ۲۱H1 می تواند زمینه را برای بروزرسانی بزرگتر که در پاییز عرضه می شود و با کد “Sun Valley” نامگذاری شده است فراهم کند.
طبق ویندوز مرکزی ، به روزرسانی ۲۱H1 به خوبی در حال انجام است. مایکروسافت می تواند به زودی در حال برنامه ریزی برای آزمایش به روزرسانی با کانالهای Beta و Release Preview پیش از انتشار نهایی در Windows Update در ماه مه باشد. این همچنین می تواند همراه با “اضافات جزئی” باشد، اگرچه مشخص نیست که دقیقاً به چه مواردی اشاره دارد. مایکروسافت حتی در حال آزمایش به روزرسانی داخلی است و اخیراً مراحل را به پایان رسانده است.

در وضعیت فعلی ، به روزرسانی ۲۱H1 چندان جالب نیست. مانند به روزرسانی ۲۰H1 در سال گذشته ، این مورد روی موارد کوچکتر مانند تازه کردن آیکون ها ، به روزرسانی صفحات تنظیمات ، اصلاح کورتانا و تجربه جعبه جستجو متمرکز شده است.

در همین حال ، اعتقاد بر این است که Sun Valley Update تغییرات مهیجی را در ویندوز ۱۰ ایجاد کرده است. “جوان سازی بصری” یکی از این تغییرات است ، از جمله منوی شروع شناور جدید ، و همچنین یک حالت تبلتی لمسی از دیگر بروز رسانی جرید آن است.

banner

گفته می شود ،مایکروسافت در سال ۲۰۲۱ ، دو “شکل” متفاوت از ویندوز ۱۰ وجود خواهد داشت. شما لپ تاپ ها و تبلت های معمولی ویندوز ۱۰ را با ۲۱H1 یا Sun Valley Update و همچنین دستگاه های سبک وزن ویندوز ۱۰X جدید برای تجارت و بنگاه اقتصادیمی خواهید دید.

به دلیل همه گیری ، بسیاری از برنامه های مایکروسافت تغییر کرده است. از آن زمان ویندوز ۱۰X مجدداً از دستگاههای صفحه دوتایی به دستگاههای تک صفحه متمرکز شده است تا موقعیت مایکروسافت را در بازار آموزش تقویت کند. ما بیشتر در مورد این تغییرات صحبت کردیم و نگاهی به جایی که انتظار داریم ویندوز ۱۰ در سال ۲۰۲۱ پیش رود انداختیم ، و اینکه سرانجام امسال، سال مهیجی برای ویندوز خواهد بود ، صحبت کردیم.

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi