با تماس نیوز ،همیشه همه جا باخبر شوید

فراخوان اولین دوره‌ی جشنواره ملی دسترنج

فراخوان برگزاری نخستین دوره جشنواره مجازی دسترنج با هدف روایت شکل‌گیری کسب و کارهای کوچک و خانگی و رونق دادن به مشاغل نوپا منتشر شد.

0 8

به گزارش تماس نیوز و به نقل از وبگاه دسترنج، ایران امروز ما بیش از هر زمان دیگری در تاریخ این سرزمین نیازمند همت‌ بلند و تلاش بی وقفه‌ فرزندانش در کار و تولید و تلاش برای رونق چرخه‌ی اقتصاد است. رشد اقتصادی بعنوان یکی از ستون‌های مهم پیشرفت هر کشور در گرو سخت‌کوشی همین فرزندان است. مجموعه باسلام مدتهاست در کنار قهرمانان واقعی اقتصاد ایستاده و برای کمک به تولیدکنندگان محصولات خانگی و محلی، بازار اجتماعی باسلام را راه‌اندازی کرده‌است.

ما معتقدیم هر کسب و کاری روایت منحصر به فرد خودش را دارد؛ روایت‌هایی که اگر شنیده شوند بستری برای همدلی و رونق چرخه تولید خواهند شد. اولین دوره جشنواره ملی “دسترنج” با هدف شنیده شدن داستان قهرمانان کسب و کار برگزار خواهد شد.

 آثار در دو بخش “رقابتی” و بخش “غرفه‌داران باسلام” داوری خواهد شد. مهلت ارسال آثار به اولین دوره جشنواره ملی دسترنج، تا 20 خرداد ماه امسال اعلام شده است.

در این جشنواره قراراست برای نخستین بار ایده استفاده از مهارت قصه‌گویی و روایت‌پردازی برای جلب نظر مخاطبان به محصولات تولیدی، تجاری یا خدماتی تبدیل به یک رقابت شده‌ و تلاش شود فضایی برای دیده شدن روایت‌های کسب‌وکار در کشور ایجاد شده و این رویداد به اتفاقی امیدساز برای اقتصاد کشور تبدیل شود.

هنرمندان و علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه شرکت در جشنواره و ارسال اثر به سایت جشنواره به آدرس dastranjfestival.ir مراجعه و آثار خود را در همین نشانی بارگذاری کنند.

اولین دوره جشنواره ملی دسترنج با حمایت مؤسسه دانش بنیان برکت ستاد اجرایی فرمان امام، فروشگاه اینترنتی باسلام و پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم صنایع فرهنگی و به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

این وب سایت برای بهبود خدمات از کوکی ها استفاده می کند. ما تصور مان بر این است که شما با این کار موافق هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه