فناوری Air Charge شیائومی در راه استفاده همگانی

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر

شیائومی “Mi Air Charge Technology” را رسما معرفی کرد ، یک سیستم شارژ بی سیم است که به گفته این شرکت قادر به شارژ چندین دستگاه “در شعاع چند متری” است. طبق گفته شیائومی ، دستگاه ها می توانند همزمان با ۵ وات شارژ شوند و ظاهراً موانع فیزیکی کارایی شارژ را کاهش نمی دهند.

شیائومی می گوید این فناوری با ساعت های هوشمند و دستبندهای تناسب اندام نیز کار خواهد کرد. هدف دیگر این است که “اتاق های نشیمن واقعا بی سیم باشند” ، با بلندگوها ، لامپ ها و دستگاه های هوشمند خانه همه از طریق یک سیستم از راه دور تأمین می شوند. یک نماینده شیائومی به The Verge تأیید می کند که امسال هیچ محصول تجاری شامل این فناوری وجود نخواهد داشت و از ارائه بازه زمانی برای انتشار آن خودداری کرد.

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi