فیس بوک از راه اندازی کامل برنامه دسکتاپ مسنجر برای MacOS و Windows خبر داد

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر

فیس بوک پس از راه‌اندازی برنامه دسک تاپ Messenger در بازارهای منتخب در اوایل ماه گذشته ، اکنون اعلام کرده است که این ابزار  به صورت کامل هم برای MacOS و هم برای ویندوز و برای همه کاربران در سراسر جهان در دسترس است.

در واقع ، تقاضا برای ابزارهای ارتباط تصویری و در اثر قرنطیقه خانگی ناشی از پاندمی کروناویروس، رو به افزایش است. براساس آخرین گزارش ازApp Annie ، بارگیری برنامه چت تصویری چند نفره Houseparty در ماه مارس ۷۳۵ برابر شد ، در حالی که برنامه ارتباط ویدیویی Zoom از ۱۰ میلیون کاربر در دسامبر ۲۰۱۹ ، در حال حاضر به ۲۰۰ میلیون نفر رسیده است.

فیس بوک نیز شاهد افزایش تقاضا برای پیام رسانی ویدیویی است. این شرکت در جدیدترین نسخه خود تلاش هایی را برای سرپا نگه داشتن سیستم های خود در میان افزایش تقاضا به دلیل شیوع COVID-19 ، خاطرنشان ساخت که تماس ویدیویی از طرف مسنجر و واتس اپ در هفته های اخیر بیش از دو برابر شده است.

banner

با این حساب ، برنامه جدید دسکتاپ مسنجر، هرچند از نظر کاربردی ، جهشی محسوب نمی شود.با این وجود ، برنامه جدید به شما امکان می دهد چت های خود را در حالی که می خواهید چیزهای دیگری را دنبال کنید ، با امکان پاپ آپ داخل و خارج از برنامه هنگام کار ، حفظ کنید همچنین ، برای کسانی که علاقه مند به حالت تاریک دارند این نرم افزار آن را تدارک دیده است.

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi