قطع شدن Netflix برای بسیاری از کاربران در سراسر جهان

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر

به گزارش تماس نیوز ،Netflix در حال حاضر قطعی سرویس های خود را در سرتاسر جهان تجربه می کند ، اما بیشتر، کاربران آمریک و اروپا را تحت تأثیر قرار داده است. طبق گفته های Down Detector ، کاربران از روز چهارشنبه حدود ساعت ۱۲ بامداد ، گزارش مشکلات عدم دسترسی به شبکه نتفلیکس را آغاز کردند و بسیاری از مردم ،قادر به اتصال به سرویس پخش در سیستم عامل های مختلف از جمله موبایل ، رایانه های شخصی و تلویزیون های هوشمند نیستند.

بسیاری از کاربران این شبکه گسترده پخش فیلم در سرتاسر جهان ،در حالی برای متوقف کردن انتشار COVID-19، تحت اقدامات خانه نشینی یا قرنطینه هستند ، به سرگرم شدن با Netflix متکی هستند. در هر دو صفحه و وضعیت صفحات راهنمای Netflix ، اخطار هایی وجود دارد که می گویند: “ما در حال حاضر بالاتر از حد معمول انتظار برای پشتیبانی از طریق تلفن و گپ را تجربه می کنیم. لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید یا برای پاسخ به سؤالات متداول ، مرکز راهنمای آنلاین ما را بررسی کنید. ممنون که صبر کردید.” این برنامه همچنین از طریق حساب کاربری پشتیبانی توییتر خود در زمینه مشکلات مشتریان خود پیام های عدم دسترسی بسیاری را دریافت کرده است.

در ۲۱ مارس ، نتفلیکس اظهار داشت که در پاسخ به درخواست اتحادیه اروپا مبنی بر سرویس دهی بهتر به شبکه های ارتباطی ، ترافیک نتفلیکس را ۲۵٪ کاهش داده است.

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi