لینکدین نیز به جمع رقبای کلاب هاوس پیوست

by ناصر. ش
۰ comment
لینکدین

لیست رقبا Clubhouse در حال رشد است. LinkedIn اکنون تأیید کرده است که یک چت صوتی اجتماعی را در برنامه خود آزمایش می کند که به سازندگان شبکه امکان ارتباط با انجمن خود را می دهد. برخلاف رقبای Clubhouse که توسط فیس بوک و توییتر ساخته می شوند ، LinkedIn معتقد است ویژگی شبکه صوتی آن متفاوت خواهد بود زیرا نه فقط با یک پروفایل اجتماعی که با هویت حرفه ای کاربران در ارتباط خواهد بود. علاوه بر این ، این شرکت قبلاً بستری را ایجاد کرده است که به جامعه تولید کنندگان محتوا خدماتی مانند Stories ، پخش ویدئویی LinkedIn Live ، خبرنامه ها و سایر موارد را ارائه می دهد.

حالا لینکدین برخی از تلاش های خود را در این زمینه با راه اندازی حالت جدید “Creator” رسمیت بخشید که به هر کسی اجازه می دهد پروفایل خود را به عنوان پروفایلی مشخص کند که می‌تواند برای به‌روزرسانی‌هایی مانند استوری و ویدیوی لایو لینکدین دنبال شود.

این تمرکز بر روی تولید کنندگان، LinkedIn را از نظر گسترش رقیب Clubhouse، در مقایسه با سایر تلاش های فیس بوک ، توییتر ، تلگرام یا Discord ، از نظر رقابتی قرار می دهد – همه آنها دارای ویژگی های شبکه مبتنی بر صدا در مراحل مختلف توسعه در این زمان هستند .

اگرچه رقبای Twitterhouse Clubhouse ، Twitter Spaces ، در حال آزمایش بتای این خاصیت است ، اما هنوز مجموعه کاملی از ابزارهای سازنده آن در دسترس قرار نگرفته است. در حقیقت، ماه گذشته بود که توییتر از طریق ویژگی جدید “Super Follow” ، برنامه خود را برای یک پلتفرم اشتراک سازندگان بزرگتر اعلام کرد. و امسال از طریق خرید یک شرکت وارد فضای مجازی خبرنامه شد. در همین حال ، فیس بوک اخیراً در ابزارهایی مانند خبرنامه سرمایه گذاری کرده است.

banner

LinkedIn می گوید که توسعه ویژگی های شبکه مبتنی بر صدا به دلیل این اتفاق افتاده است که اعضای آن و افراد خلاق، درخواست راه های بیشتری برای برقراری ارتباط در سیستم عامل خود کرده اند.

سوزی اوونز ، سخنگوی LinkedIn ، هنگام تأیید توسعه ویژگی صوتی، گفت: “تقریباً شاهد رشد ۵۰ درصدی مکالمات در LinkedIn هستیم که در استوری ها ، اشتراک ویدیوها و پست های موجود در سیستم عامل منعکس شده است.” “ما در حال انجام آزمایشات اولیه برای ایجاد یک تجربه صوتی منحصر به فرد مرتبط با هویت حرفه ای شما هستیم. و ما در حال بررسی این موضوع هستیم که چگونه می توانیم صدا را به قسمت های دیگر LinkedIn مانند رویدادها و گروه ها برسانیم تا به اعضای خود راه های بیشتری برای ارتباط با انجمن خود ارائه دهیم. “

You may also like

Leave a Comment

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.

Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir
دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

cafe-bazar-app

Edtior's Picks

آخرین نوشته ها