ماسک های جدید صورت از گرافن و بار الکتریکی برای دفع ویروس ها و باکتری ها استفاده می کنند

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر

به گزارش تماس نیوز ،شرکت LIGC Applications  یک ماسک صورت موسوم به Guardian G-Volt با استفاده  سیستم فیلتراسیون گرافن ایجاد کرده است که می تواند بر اساس رسانایی گرافن میکروارگانیسم ها از بین ببرد.

گرایش دنیا به ماسک های محافظ به دلیل شیوع کروناویروس در سراسر جهان در ماه های اخیر رو به افزایش است. با این حال ، این شرکت که در نیویورک مستقر است ، گفت که ۵ سال زمان لازم است تا این ماسک طراحی و آزمایش شود. آنها اکنون در حال جمع آوری پروژه به صورت آنلاین هستند.

گفته می شود Guardian G-Volt با داشتن سیستم تصفیه گرافن ، ۹۹٪ در برابر ذرات بیش از ۰.۳ میکرومتر و ۸۰٪ در برابر هر چیز کوچکتر مؤثر است.

banner

هنگامی که به یک باتری قابل حمل از طریق پورت USB وصل شود ، یک بار الکتریکی سطح پایین از طریق Guardian G-Volt عبور می کند. این شارژ باعث می شود ذراتی که در ماسک گرافن گیر افتاده اند از بین بروند سپس بوسیله یک منبع استریل کننده دوباره تمیز شده و قابل استفاده مجدد می شود.

 

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi