مایکروسافت برای تسریع در پذیرش اینترنت اشیا به شورای IoT M2M می پیوندد

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر
اینترنت اشیا

گروه مهندسی مایکروسافت Azure IoT از IMC به عنوان بستری برای ارتباط نزدیک با کاربران سازمانی و سازندگان محصولی که فناوری IoT را به کار می گیرند استفاده خواهد کرد. عضویت AdCop و AdCom IMC در ۲۷ سطح مختلف بازار صعودی در سراسر جهان از تولید تا مراقبت های بهداشتی تا خرده فروشی و سایر موارد را پوشش می دهد.

تعداد زیادی از اعضای AdCt IMC به عنوان “عملیاتگر” شناخته می شوند ، که به نظر می رسد که آنها صرفاً تکنسین نیستند ، بلکه کسب و کارهایی هستند که موانع آنها رفع شود. جالب است که این مشخصات جمعیتی تقریباً تمام بازارهای عمودی گروه تجاری را در اختیار دارد. طبق گزارش تحقیق مایکروسافت از IoT Signals ، بیش از ۹۰٪ از ۳۰۰۰ شرکت مورد بررسی، راه حلهای IoT را در سال ۲۰۲۰ اتخاذ کرده‌اند و ۸۰٪ نیز یک پروژه در مرحله استفاده دارند ، که هر دو به طور قابل توجهی در حال گسترش هستند. IMC به اعضا become کمک می کند تا از نحوه حل مشکلات دنیای واقعی با استفاده از خدمات Azure IoT آگاه شوند.

Kim Bybjerg ، رئیس IMC و رئیس عملیات اروپا برای ارتباطات تاتا می گوید: “ما از Microsoft Azure IoT ، به عنوان یکی از مهمترین ارائه دهندگان فناوری اینترنت اشیا ، در گروه خود استقبال می کنیم.”

“ماموریت IMC سرعت بخشیدن به پذیرش فناوری IoT برای منافع عمومی است ، و خوشحال کننده است که ببینیم چنین شرکت با نفوذی جامعه ما را برای این منظور مهم می داند.”

banner

تونی شکیب ، مدیر کل شریک Azure می گوید: “ما برای تقویت روابط مشتری و تعامل با شرکای سراسر اکوسیستم اینترنت اشیا که می توانیم از جامعه برای ساده سازی راه حل های اینترنت اشیا end پایان به انتها بیاموزیم و به آنها کمک کنیم ، خوشحالیم. هدف ما کار با IMC برای تسریع در پذیرش اینترنت اشیا است.”

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi