محبوب ترین برنامه های پیام رسان تلفن همراه جهانی ۲۰۲۰

by آرش نگاران
۰ اظهار نظر

به گزارش تماس نیوز از سایت استاتیکا در فوریه ۲۰۱۴ ، شبکه اجتماعی فیس بوک این برنامه موبایل را با قیمت ۱۹ میلیارد دلار خریداری کرد. پیام رسانی فوری نوعی گپ آنلاین است که انتقال متن را از طریق اینترنت در زمان واقعی ارائه می دهد.

بهترین پیام رسان

از زمان ظهور تلفن های هوشمند و به دنبال آن انفجار برنامه های تلفن همراه ، برنامه های چت و پیام رسانی ارزان قیمت یا رایگان خود را به عنوان گزینه ای ارزان برای پیام متنی مبتنی بر اپراتور از طریق پیام کوتاه ثابت کرده اند. بسیاری از برنامه های پیام رسان ویژگی هایی مانند چت های گروهی ، تبادل گرافیک ، ویدیو و حتی پیام های صوتی و همچنین برچسب ها یا شکلک ها را ارائه می دهند.

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi