معرفی فناوری‌های جدید شاتل موبایل در ششمین نمایشگاه سالانه اینترنت اشیا

by ناصر. ش
۰ comment
شاتل موبایل

به گزارش تماس نیوز و به نقل از روابط عمومی شاتل موبایل، این نمایشگاه در روزهای ۲۷ و ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد که شاتل موبایل نیز در سالن ۲۷، غرفه ۷ با معرفی فناوری‌های جدید خود در آن حضور پیدا کرد.

شاتل موبایل اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور، اولین و تنها ارائه‌دهنده «سیم‌کارت هوشمند» در ایران است. سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل، با استفاده از زیرساخت فنی مبتنی بر هوش مصنوعی و قابلیت اتصال خودکار به بهینه‌ترین و باکیفیت‌ترین شبکه و آنتن موبایل موجود در هر منطقه، همیشه بهترین پوشش شبکه را انتخاب می‌کند.

از فناوری‌های جدید این اپراتور که در نمایشگاه اینترنت اشیا به بازدیدکنندگان معرفی شد، راهکار M2M است که امکان ارتباط دستگاه‌ها و وسایل مختلف بر بستر اینترنت را فراهم می‌کند.

همچنین فناوری «موبایل کانکت» که برای اولین بار در ایران، توسط شاتل موبایل و با همکاری پژوهشکده AICT دانشگاه صنعتی شریف ارائه شده است در این نمایشگاه معرفی شد.

banner

صاحبان کسب و کار می‌توانند با راهکار APN-VPN شاتل موبایل نیز آشنا شوند که امکان ارتباط درون‌سازمانی را بدون وابستگی به اینترنت، از یک بستر امن فراهم می‌کند.

فناوری OTA/AOTA نیز که بر اساس آن امکان مدیریت سیم‌کارت از راه دور برای اپراتور وجود دارد به بازدیدکنندگان معرفی شد.

در این نمایشگاه، کارشناسان شاتل موبایل جهت معرفی سایر راهکارهای سازمانی متنوع این اپراتور و ارائه مشاوره به صاحبان کسب و کارها حضور داشتند.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص شبکه تلفن همراه شاتل موبایل، انتخاب شماره و خرید سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل با پوشش سراسری ۳G و ۴G/LTE با پیش‌شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می‌توانند به وب‌سایتwww.shatelmobile.ir مراجعه کنند یا از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند.

You may also like

Leave a Comment

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.

Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir
دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

cafe-bazar-app

Edtior's Picks

آخرین نوشته ها