میز خدمت پست با هدف تسهیل در ارایه خدمات بازطراحی شد

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر

به گزارش تماس نیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، دفتر مدیریت کیفیت و امور مشتریان با همکاری اداره کل زیرساخت و امنیت شبکه، نسبت به تغییر و بازنگری در صفحه میز خدمت در پرتال شرکت به آدرس  www.post.ir  اقدام کرده است.

در طراحی جدید، قابلیت ارایه خدمات الکترونیکی برای سرویس های دارای درخواست الکترونیکی از قبیل کارت پستال، صدور گواهی کدپستی ده رقمی، پاسخ به استعلام کدپستی، ارایه خدمات تجارت الکترونیک، پست یافته، پست بار، پست امانت، پست ویژه، پست عادی و غیره فراهم شده است.

کاربر می تواند با کلیک بر روی هر خدمت، شرح کاملی از آن خدمت شامل تعریف، شناسنامه، مراحل انجام کار، نحوه دریافت خدمت، نظرسنجی، ثبت شکایت و تماس با مرکز مشتریان را دریافت کند.

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi