اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

نسخه آزمایشی 5G سامسونگ سرعت 5.23 گیگابیت بر ثانیه را نشان می دهد

0 10

سامسونگ الکترونیک روز پنجشنبه اعلام کرد که در شبکه 5G خود به سرعت داده 5.23Gbps دست یافته است و ادعا می کند سریعترین سرعت در چنین شبکه ای است که تاکنون ثبت شده است.

به گزارش تماس نیوز، سامسونگ الکترونیک گفت ، سرعت 5.23 گیگابیت بر ثانیه با استفاده از اتصال دوگانه رادیویی جدید E-UTRAN (EN-DC) قابل دستیابی است که به اپراتورهای تلفن همراه اجازه می دهد از شبکه های 4G استفاده کنند تا سرعت 5G را افزایش دهند.

این شرکت همچنین اضافه کرد: این شرکت از ادغام حامل برای ترکیب چندین کانال طیف برای به دست آوردن کارایی بیشتر و افزایش سرعت داده ها از طریق شبکه بی سیم استفاده کرده است.

این آزمایش در یک آزمایشگاه 5G سامسونگ در کره جنوبی انجام شد ، جایی که این شرکت با ترکیب 40 مگاهرتز فرکانس 4G و 800 مگاهرتز فرکانس 5G در mmWave برای ارائه 5.23Gbps در یک دستگاه واحد به این نتیجه رسیده است.

برای این نمایش قدرت ، سامسونگ از تلفن های هوشمند + Galaxy S20 سامسونگ ، رادیوهای 4G ، رادیوهای 5G و یک هسته مشترک 4G / 5G خود استفاده کرده است.

جی یون سئول ، معاون شرکت سامسونگ ، گفت: “از طریق این آزمایش، سامسونگ مفتخر است که به رکورد پیشرفت دیگری در سرعت داده های 5G دست یابد ، اکنون قدرت استفاده از روش دوگانه 4G و 5G را که مستقیماً به یک کاربر تحویل داده شده است را نشان دادیم.”

در همین حال ، شرکت های بزرگ هوآوی و چین یک آزمایشگاه جدید نوآوری 5G را در شانگهای راه اندازی کرده اند. طبق گفته این شرکت ها ، این آزمایشگاه بستری برای ساده سازی دستگاه ها ، شبکه ها و برنامه ها برای “تسهیلگری در صنعت” و همچنین کمک به ایجاد زیرساخت های جدید 5G فراهم می کند.

هفته گذشته ، Huawei و telcos همچنین یک آزمایشگاه جداگانه برش شبکه 5G را ارائه دادند که به “از بین بردن pain points و driving maturity” در برش شبکه اختصاص داده شده است.

برش شبکه 5G یک معماری شبکه است که امکان مالتی پلکس شدن شبکه های منطقی مجازی و مستقل را در همان شبکه فیزیکی فراهم می کند. هر قطعه برای کارهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد تا شبکه ها بسیار سریع کارکرده و دارای تأخیر بسیار کم باشند.

آزمایشگاه برش شبکه ، آزمایشگاه 5GSA XuanYuan ، برای ساده سازی فنی 5G ، تأیید یکپارچه سازی انتها به انتها از ماژول های دستگاه به سیستم برش شبکه و سیستم های خود مدیریت شرکت و نشان دادن دستاوردهای نوآوری شبکه به مشتریان کار خواهد کرد.

لینک کوتاه : https://bittly.ir/wrL0r
پیام بگذارید