اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

نقشه‌های “ویز” مجهز به اطلاع رسانی کروناویروس شد

0

به گزارش تماس نیوز از engadget ، اکثر مردم این روزها به دلیل قرنطینه خانگی رانندگی زیادی انجام نمی دهند. اما تیم پشتیبان برنامه ناوبری ویز متعلق به شرکت Google ، دسترسی به جزئیات خاصی مانند بسته شدن جاده می تواند برای کسانی که نیاز به بیرون رفتن از خانه های خود دارند را امکان پذیر کرده است. به همین دلیل این تیم به برنامه های خود ، به کمک انجمن های داوطلبانه، اطلاعات و COVID-19 مربوط به مکان های مهم را به نقشه های خود اضافه کرده است.

انجمن Waze با تیم پاسخ به بحران برنامه همکاری کرده است تا از به روزرسانی نقشه های آن با بسته شدن جاده ها ، مناطق قرمز و سایر جزئیات مفید اطمینان حاصل کند. Waze همچنین ویژگی جدیدی را معرفی کرده است که مکان های فروش مواد غذایی و اقلام ضروری را با گزینه های ارسال با وانت را نشان می دهد.

علاوه بر این ، Waze با سازمان های WhyHunger و No Kid Hungry هماهنگ شده است تا بیش از 30،000 مکان توزیع مواد غذایی اضطراری را به نقشه ایالات متحده اضافه کند. این سازمان از سازمانهای دولتی دعوت کرده است تا در صفحه فرود COVID-19 خود مشارکت کنند ، و همچنین راهی را برای اطلاع رسانی به مردم در مورد بسته شدن جاده ها ، آزمایش های پزشکی و مکان های توزیع مواد غذایی از جمله سایر جزئیات فراهم می کند.

پیام بگذارید