نقشه‌های “ویز” مجهز به اطلاع رسانی کروناویروس شد

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر

به گزارش تماس نیوز از engadget ، اکثر مردم این روزها به دلیل قرنطینه خانگی رانندگی زیادی انجام نمی دهند. اما تیم پشتیبان برنامه ناوبری ویز متعلق به شرکت Google ، دسترسی به جزئیات خاصی مانند بسته شدن جاده می تواند برای کسانی که نیاز به بیرون رفتن از خانه های خود دارند را امکان پذیر کرده است. به همین دلیل این تیم به برنامه های خود ، به کمک انجمن های داوطلبانه، اطلاعات و COVID-19 مربوط به مکان های مهم را به نقشه های خود اضافه کرده است.

انجمن Waze با تیم پاسخ به بحران برنامه همکاری کرده است تا از به روزرسانی نقشه های آن با بسته شدن جاده ها ، مناطق قرمز و سایر جزئیات مفید اطمینان حاصل کند. Waze همچنین ویژگی جدیدی را معرفی کرده است که مکان های فروش مواد غذایی و اقلام ضروری را با گزینه های ارسال با وانت را نشان می دهد.

علاوه بر این ، Waze با سازمان های WhyHunger و No Kid Hungry هماهنگ شده است تا بیش از ۳۰،۰۰۰ مکان توزیع مواد غذایی اضطراری را به نقشه ایالات متحده اضافه کند. این سازمان از سازمانهای دولتی دعوت کرده است تا در صفحه فرود COVID-19 خود مشارکت کنند ، و همچنین راهی را برای اطلاع رسانی به مردم در مورد بسته شدن جاده ها ، آزمایش های پزشکی و مکان های توزیع مواد غذایی از جمله سایر جزئیات فراهم می کند.

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi