هواوی آزمایشگاه سنگاپور را برای توسعه دهندگان موبایل راه اندازی کرد

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر
هواوی

غول فناوری چینی، آزمایشگاه DigiX را افتتاح می کند که می گوید به توسعه دهندگان موبایل امکان دسترسی به منابع مختلف از جمله کیت های اصلی، سرویس های موبایل هواوی و فناوری های هوش مصنوعی را می دهد.

Huawei Technologies آزمایشگاهی را در سنگاپور راه اندازی کرده است تا منابع توسعه دهندگان تلفن همراه را فراهم کند و به فناوری های کلیدی از جمله کیت های اصلی ، هوش مصنوعی (AI) و واقعیت افزوده دسترسی پیدا کنند. غول فناوری چینی همچنین از تعهد خود برای ارائه برنامه های محلی تر در سنگاپور که سال گذشته شاهد رشد ۱۴۳ درصدی در توسعه دهندگان جدید بود بجا می آورد

گفته شده است که این آزمایشگاه از توسعه دهندگان تلفن همراه در کل چرخه توسعه برنامه پشتیبانی می کند و منابع آن به صورت آنلاین تقریباً در سراسر منطقه قابل در دسترس خواهد بود.

Huawei همچنین متعهد شد که با شرکای خود همکاری کند تا برنامه های محلی سازی شده بیشتری را در فروشگاه AppGallery ارائه دهد ، که بیش از ۹۰٪ از محبوب ترین برنامه ها در سنگاپور در آن موجود است و با چارچوب توسعه دهنده HMS Core ادغام شده است. به عنوان مثال Grab آخرین عضوی بود که ماه گذشته به این سیستم عامل پیوست و به برنامه های دیگر مانند برنامه ردیابی تماس COVID-19 سنگاپور TraceTogether ، بانک DBS و ComfortDelGro در آن همراه شد. برنامه دولت الکترونیکی SingPass کشور نیز قرار بود در نیمه اول سال جاری در دسترس باشد.

banner

وقتی از هوآوی س askedال شد ، Huawei گفت که نمی تواند تعداد توسعه دهندگان ثبت شده در سنگاپور را فاش کند ، اما گفت که تا پایان سال ۲۰۲۰ بیش از ۲.۳ میلیون نفر در سراسر جهان وجود دارند. سخنگویی به ZDNet گفت ، این رقم نسبت به سال قبل ۷۷ درصد افزایش داشته است.

Huawei امسال قصد داشت سه برنامه توسعه دهنده را در آسیا و اقیانوسیه معرفی کند: توسعه دهندگان دانشجویی Huawei ، گروه توسعه دهندگان Huawei و کارشناسان توسعه دهنده Huawei. همچنین برنامه های آموزش و صدور گواهینامه بیشتری را برای توسعه دهندگان فراهم می کند. این شامل برنامه هایی برای همکاری SkillsFuture سنگاپور و ارائه دوره های آموزشی آنلاین و همچنین گواهینامه هایی برای افراد در اینجا برای انتخاب مهارت های توسعه برای سیستم عامل های Android و HMS گوگل است.

هواوی گفت که همچنین در حال مذاکره با انجمن بازی سنگاپور برای ایجاد مشارکتی با هدف پرورش صنعت بازی های محلی تلفن همراه است.

لازم به ذکر است که هیچ یک از سه اپراتور تلفن همراه که در حال حاضر شبکه های ۵G خود را در سنگاپور  ایجاد کرده اند ، از تجهیزات Huawei استفاده نکرده اند و به جای آن همکاری با نوکیا و اریکسون را انتخاب کرده اند.

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi