اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

هوش مصنوعی مدت زمانی را که سیاست مداران وقت خود را صرف گوشی خود می کنند ثبت می کند

0

یک توسعه دهنده مستقر در بلژیک ، Dries Depoorter ابزاری برای هوش مصنوعی (AI) ایجاد کرده است که محاسبه می کند چه مدت سیاست مداران هنگام جلسات حواسشان را پرت می کنند.

این ابزار که Flemish Scrollers نامیده می شود ، با Python  توسعه داده شده است و از فناوری های یادگیری ماشین و تشخیص چهره استفاده می کند.  این کد از شناسایی چهره برای شناسایی سیاستمدار استفاده می کند و سپس مدت زمانی را که آنها در طول جلسات روی تلفن های خود می گذرانند ردیابی می کند و سپس به سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند توییتر و اینستاگرام منتقل می شود و ویدیوی کوتاهی از این سیاستمدار را در حالی که توسط برچسب گذاریشناسایی شده است، ارسال می کند.

این ابزار فقط در تاریخ 5 جولای فعال شد اما توجه عموم را به خود جلب کرده است.

Depoorter به Gizmodo گفت كه خوشحال است كه كد خود را كه با هر نوع فید ویدیویی سازگار است با سایرین به اشتراک بگذارد. اما هدف این ابزار بزرگتر از شناسایی و پرچم گذاری قانون گذاران حواس پرت است.

Depoorter یک هنرمند و خالق کارهای ابتکاری مانند DieWithMe است هدف او از طریق پروژه Flemish Scrollers اینست تا مواردی را در زمینه شناسایی چهره ، هوش مصنوعی و حریم خصوصی برجسته کند. از آنجا که این ابزار، قانونگذاران را هدف قرار می دهد ، احتمالاً انگیزه آنها را برای اقدام ایجاد می کند.

شهروندان و فناوری تلاش کرده اند تا در برابر هجوم به حریم خصوصی که در طول همه گیری نفوذ بیشتری دارد ، عقب نشینی کنند. با این حال ، تلاش ها فقط در بعضی جاها از حمایت قانونی برخوردار است. Depoorter امیدوار است با پروژه هایی مانند Flemish Scrollers ، این وضعیت در آینده تغییر کند.

پیام بگذارید