اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

واتس اپ به زودی به شما امکان ویرایش متن های خود را می دهد

0

[cs_single_1][cs_shortcode_1][/cs_shortcode_1]ما گاهی اوقات آنقدر مشغول انتقال پیام هایمان می شویم که توجه زیادی به نگارش آنچه نوشته ایم نداریم. شما در حال حاضر هیچ راهی برای اصلاح این اشتباهات در واتس اپ با ویرایش متن های قبلی خود ندارید. با این وجود، شرکت متا ممکن است به زودی این قابلیت را به برنامه پیام رسان چت خود در همه سیستم عامل ها اضافه کند.

همانطور که توسط WABetainfo مشاهده شده است، WhatsApp در حال کار بر روی ویژگی جدیدی است که به کاربران اجازه می دهد متن های خود را ویرایش کنند. به نظر بسیار شبیه به چیزی است که توییتر روی آن کار می کند، اما آنها یکسان نیستند. برخلاف توییتر، واتس‌اپ ممکن است تاریخچه ویرایش را حفظ نکند تا کاربران بتوانند نسخه‌های قبلی پیام‌های ویرایش شده را بررسی کنند.

ویرایش متن در واتساپ

همچنین نمی دانیم که واتس اپ به گیرنده اطلاع می دهد که فرستنده پیام را ویرایش کرده است یا خیر. اسکایپ به شما امکان می دهد متون خود را ویرایش کنید و به گیرنده اطلاع می دهد که اصلاحیه ای انجام شده است. همچنین، کاملاً مشخص نیست که آیا محدودیت زمانی برای ویرایش وجود خواهد داشت یا خیر. در اسکایپ، ویرایش یک پیام در 60 دقیقه اول در دسترس است. طبق شایعات، توییتر محدودیت زمانی برای ویرایش نیز خواهد داشت.
این ویژگی ابتدا در اپلیکیشن اندروید واتس‌اپ مشاهده شد، اما WABetainfo می‌گوید که شرکت متا در تلاش است تا همان گزینه ویرایش را به واتس‌اپ بتا برای iOS و Desktop بیاورد. قابلیت ویرایش در حال حاضر در دست توسعه است، به این معنی که برای آزمایش‌کنندگان بتا و عموم مردم در دسترس نیست. اما این احتمال وجود دارد که آزمایش کنندگان بتا آن را قبل از دیگران دریافت کنند.

در اوایل این ماه، واتس‌اپ چندین ویژگی جدید از جمله واکنش‌ها، انتقال فایل‌های بزرگ، گروه‌های بزرگتر و موارد دیگر را معرفی کرد. شرکت متا به افزودن ویژگی های جدید ادامه خواهد داد تا آن را به پلتفرم بهتری تبدیل کند.

 

پیام بگذارید