واتس اپ ویژگی تماس صوتی و تصویری را به نسخه دسک تاپ اضافه می کند

by ناصر. ش
۰ comment
واتساپ

به گزارش تماس نیوز از رویترز،  شرکت فیس بوک روز پنجشنبه گفت که واتس اپ ویژگی تماس صوتی و تصویری را در نسخه دسک تاپ خود ارائه داده است.

این شرکت اعلام کرده است که کاربران می توانند از صفحه نمایش دسک تاپ برای مکالمات در حالت عمودی و افقی استفاده کنند و تماس ها به صورت انتها به انتها بصورت رمزگذاری انجام می شوند.

اقدام برای تسهیل تماس صوتی و تصویری از طریق صفحه نمایش های بزرگ باعث می شود واتس اپ با بزرگترین پلتفرم های ویدیویی مانند Zoom و Google Meet مطابقت داشته باشد ، اما مشخص نیست که آیا تمایل دارد که در این عرصه  با این دو  غول ویدئویی رقابت کند یا خیر.

واتس اپ که در شب سال نو میلادی ۱.۴ میلیارد تماس صوتی و تصویری را ثبت کرده است ،که این در خانه های خود قرنطینه بودند استفاده کردند.

banner

You may also like

Leave a Comment

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi