ویروس کرونا آمارهای فروش غول فناوری ایالات متحده را فلج کرد / بیانیه هشدار اپل خطاب به سرمایه گذاران

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر
iphone-x-54

شرکت اپل یکی از شرکتهایی است که در سایه گسترش ویروس کرونا در چین متحمل فشار مالی بیشماری شده و این فشار ها تا جایی پیش رفته است که غول فناوری چین بیانیه هشدار صادر کرد.

به گزارش تماس نیوز، اپل از ماه ژانویه به روزرسانی راهنمای سه ماهه خود را به سرمایه گذاران ارسال کرد و از آنها انتظار داشت که نسبت به وضعیت رو به زوال درامد در برابر نرخ تجارت این شرکت آمادگی لازم را داشته باشند.

با توجه به شیوع ویروس کرونا، کارخانه های تولید آیفون کندتر از حد معمول کار می کنند. البته اگرچه کارخانه ها مجدداً افتتاح شده اند ، اما هنوز برای تولید محموله های آیفون پیش بینی شده اپل توفیقی حاصل نشده است. در نتیجه سهام آیفون تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. سهامی که شامل کلیه مدلهای فعلی و احتمالاً آیفون ۹ آینده خواهد بود.

در نامه هشدار اپل ذکر شده است که فروشگاه های اپل و شرکا در ساعات محدودی کار می کنند و تعداد محدودی مشتری در چین را دیده اند. اپل به سرمایه گذاران می گوید به دلیل کند شدن نرخ فروش در چین، درآمد بسیار پایین تر از حد انتظار می رود و همه این هشدارها به این معنی است که اپل برای سه ماه مارس و احتمالاً فراتر از آن ، میزان انتظارات خود را تأمین نخواهد کرد. با این حال اپل اطمینان می دهد که “اساساً قوی” است و این اختلال در کار موقتی است.

banner

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi