اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

ویزا در حال پذیرش معاملات با رمز ارزهاست

0

ویزا در حال پذیرش ارز رمزنگاری شده است. این یک آزمایشی است که در آن معاملات در شبکه با USD Coin (USDC) قابل تسویه است. این شرکت در حال کار با ارز رمزنگاری شده و پلت فرم پرداخت Crypto.com برای این پروژه است ، که قصد دارد آن را در سال جاری به شرکای بیشتری گسترش دهد.

USDC یک Bitcoin ثابت است که با ارزش دلار آمریکا مرتبط است. این بدان معناست که تقریباً از نظر ارزش بسیاری از ارزهای رمزپایه دیگر دارای نوسانات جهشی نیست و این امر گزینه مناسبی برای تسویه حساب پرداخت ها به حساب می آید.

این حرکت باید روند پرداخت شما را ساده کند ، زمانی که می خواهید مثلاً یک پیتزا با یک بیت کوین بخرید. تاکنون ، خرید کالایی با کارت ویزا Crypto.com نیاز به تبدیل ارز رمزپایه به ارز داشت. یک کیف پول رمزنگاری شده این پول سنتی را به یک حساب بانکی می فرستد و این وجوه در پایان روز به ویزا منتقل می شود تا معامله را تسویه کند.

همانطور که رویترز یادآور شده است ، این فرآیند هزینه و پیچیدگی تسهیل پرداخت های رمزنگاری را افزایش می دهد. تسویه معاملات با USDC از طریق بلاک چین ethereum ، نیاز به تبدیل وجوه به یک ارز سنتی را برطرف می کند.

سایر شرکت های بزرگ مالی نیز ارز رمزنگاری شده را قبول کرده اند ، از جمله Mastercard و Paypal. بسیاری از بازرگانان نیز اجازه پرداخت مستقیم رمزنگاری را می دهند. از هفته گذشته ، مصرف کنندگان آمریکایی توانسته اند تسلا EV را با استفاده از بیت کوین خریداری کنند.

لینک کوتاه : https://bittly.ir/vYHX9 QR:  ویزا در حال پذیرش معاملات با رمز ارزهاست

پیام بگذارید