با تماس نیوز ،همیشه همه جا باخبر شوید

پاسخ رسمی شرکت هواوی به دولت انگلیس: پسرفت نکنید!

هواوی : این تصمیم ناامیدکننده خبر بدی برای هر کسی در انگلستان است که تلفن همراه دارد و بیانگر تهدیدی جدی مبنی بر کند شدن تکنولوژی 5G و سقوط کشور انگلستان به یک روند حرکت نا امید کننده در این فناوری نو پا خواهد بود. هزینه ها را بالا برده و شکاف دیجیتالی را عمیق تر خواهد کرد. به جای “حرکت به جلو” ، دولت انگلستان در حال پسرفت دیجیتالی است و ما از آنها می خواهیم که تجدید نظر کنند.

0 0

به گزارش تماس نیوز، روز گذشته 14 جولای، دولت انگلیس ممنوعیت تجهیزات هواوی در شبکه 5G خود را اعلام کرد. اما سازنده چینی در یک پاسخ رسمی گفت که این تصمیم “خبر بدی برای هر کسی در انگلستان است که تلفن همراه دارد”. به گفته سخنگوی هواوی ، اد بروستر، این تصمیم می تواند پیشرفت فناوری را در انگلستان را بسیار کند کند. هواوی معتقد است “این مربوط به سیاست تجارت ایالات متحده است و نه امنیت آن”. علاوه بر این ، این شرکت می گوید که جای تأسف دارد که ایالات متحده تصمیم می گیرد به جای حرکت به جلو ، پسرفت کند.

این تصمیم ناامیدکننده خبر بدی برای هر کسی در انگلستان است که تلفن همراه دارد و بیانگر تهدیدی جدی مبنی بر کند شدن تکنولوژی 5G و سقوط کشور انگلستان به یک روند حرکت نا امید کننده در این فناوری نو پا خواهد بود. هزینه ها را بالا برده و شکاف دیجیتالی را عمیق تر خواهد کرد. به جای “حرکت به جلو” ، دولت انگلستان در حال پسرفت دیجیتالی است و ما از آنها می خواهیم که تجدید نظر کنند. ما اطمینان داریم که محدودیت های جدید ایالات متحده نمی تواند در مقاومت و امنیت محصولاتی که به انگلستان عرضه می کنیم تأثیر بگذارد.

متأسفانه آینده ما در انگلیس سیاسی شده است ، این مربوط به سیاست تجارت ایالات متحده است و نه امنیت ملی. طی 20 سال گذشته ، هواوی بر ساختن یک انگلیس با ارتباط فراگیر متمرکز شده است. ما به عنوان یک شرکت مسئول ،همچنان که همیشه انجام داده ایم به پشتیبانی از مشتریان خود ادامه خواهیم داد.

ما بررسی مفصلی درباره آنچه که اعلامیه امروز برای تجارت ما در اینجا به کار می رود انجام خواهیم داد و با دولت انگلستان همکاری خواهیم کرد تا توضیح دهیم که چگونه می توانیم به همکاری بهتر انگلیس کمک کنیم

طبق گفته دولت انگلیس ، محصولات 5G هواوی در حال حاضر مبتنی بر بسیاری از فناوری های آمریکایی است. تحریم های اخیر ایالات متحده به معنای تأثیرگذاری عرضه هواوی است. کارشناسان فنی مرکز امنیت سایبر ملی (NCSC) معتقدند که این امر هوآوی را وادار به پیکربندی مجدد زنجیره تأمین خود خواهد کرد. با این حال ، دولت انگلیس به هیچ یک از گزینه های هواوی اطمینان کافی ندارد. علاوه بر این ، دولت معتقد است که “محدودیت های جدید تضمین امنیت تجهیزات هواوی در آینده غیرممکن است”.

این وب سایت برای بهبود خدمات از کوکی ها استفاده می کند. ما تصور مان بر این است که شما با این کار موافق هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه