اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

پخش پیام های صوتی با سرعت های متغیر، ویژگی جدید واتساپ

اخیرا واتساپ ویژگی جدیدی را اضافه کرده است تا کسانی که از طریق پیام های صوتی – و به ویژه پیام های صوتی طولانی ارتباط برقرار می کنند ، مفید باشد. امروز ، WhatsApp گزینه های جدید کنترل سرعت پخش متغیر را برای پیام های صوتی اضافه کرده است.

0

با این ویژگی جدید، پیام های صوتی را 1 برابر ، 1.5 برابر یا حتی 2 برابر سریعتر پخش کنید. اکنون ، هنگامی که پیام صوتی دریافت می کنید ، می توانید آن را با سرعت بطور عادی  پخش کنید ، یا با خم کردن میزان پخش به 1.5 برابر یا سرعت عادی 2.0 برابر ، کمی بیشتر به سمت صدای سبک Chipmunk متمایل شوید. با این کار در یک چت شلوغ در وقت صرفه جویی کنید و تنبل ها را به سرعت خرگوش برسانید.

تلگرام و یک برنامه پیام رسان دیگر به نام Signal ، طی ماه های گذشته به دلیل بروزرسانی بحث برانگیز سیاست حفظ حریم خصوصی WhatsApp مورد توجه قرار گرفته اند که به شما امکان می دهد برخی داده های معاملات کاربر با مشاغل موجود در WhatsApp را با شرکت مادر اصلی Facebook به اشتراک بگذارد.

بسیاری از کاربران این تفسیر را به معنای دسترسی فیس بوک به پیام های WhatsApp یا سایر اطلاعات شخصی خود سو، تفسیر کرده اند ، که درست نیست. اما حتی همانطور که WhatsApp برای روشن کردن این موضوع و اطمینان از درک مردم از آنچه که واقعاً تغییر می کند ، تلاش کرده است و بسیاری از آنها قول داده اند که به جای استفاده از سیستم عامل های جایگزین ، از هرگونه احتمال دسترسی فیس بوک به اطلاعات بیشتر در مورد آنها جلوگیری کنند.

تا حدی به همین دلیل است که کاربران تلگرام مشتاقانه یادآوری می کنند که سالهاست این ویژگی را دارند. این به روزرسانی برای اولین بار در دسکتاپ WhatsApp هفته گذشته منتشر شد ، اما اکنون در iOS و Android نیز برای همه کاربران ارائه شده است.

بنابراین ، گزینه جدیدی برای شنوندگان سرعت ، که اگر افرادی برای شما پیامهای طولانی مدت ارسال کنند ، می تواند مفید باشد. هنگامی که تنظیمات سرعت پخش پیام را تغییر دهید ، تا زمانی که دوباره آن را تغییر ندهید ، این حالت باقی خواهد ماند.

لینک کوتاه : https://bittly.ir/BZ8OY QR:  پخش پیام های صوتی با سرعت های متغیر، ویژگی جدید واتساپ

پیام بگذارید