پنجمین دوره مسابقات ICT Challenge دانشگاه صنعتی شریف ۵ و ۶ تیر ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد

by ناصر. ش
۰ comment
رویداد Programming Challenge را گروه Sharif ICT به همراه دانشگاه صنعتی شریف، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف و باشگاه کسب و کار دانش بنیان در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار می کند. این رویداد یکی از رویدادهای مجموعه مسابقات چالش های حوزه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور (ICT Challenge) است و دقیقا مطابق با قوانین و مقررات این مسابقات انجام می شود.

هدف اصلی این رویدادها شناسایی برنامه نویسان و تیم های توانمند در کسب و کارهای مبتنی بر ICT و اتصال آن ها به بازار کار است. همه ی تیم ها و استارتاپ های فعال در این حوزه می توانند بدون هیچ محدودیتی در این مسابقات شرکت کنند. این مسابقات شامل دو مرحله است و در دو روز برگزار می شود. برای دریافت اطلاعات درباره ی نحوه ی برگزاری و قوانین و مقررات مسابقات به وبسایت رویداد مراجعه کنید. زمان برگزاری به احتمال بسیار زیاد ۵ و ۶ تیر ۱۳۹۹ است.
اهدای جوایز نقدی به سه تیم برتر و امکان اشتغال در شرکت های معتبر از مزایای شرکت در مسابقات است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام به وبسایت رویداد به نشانی  http://ictchallenge.sharif.ir  مراجعه کنید.
شماره تماس دبیرخانه: ۵-۶۶۰۲۸۹۶۳-۰۲۱

You may also like

Leave a Comment

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi