اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

پنجمین دوره مسابقات ICT Challenge دانشگاه صنعتی شریف ۵ و ۶ تیر ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد

پنجمین دوره مسابقات ICT Challenge دانشگاه صنعتی شریف با عنوان Programming Challenge، با تمرکز بر زبان های برنامه نویسی Java ،.Net ،Python ،Node.js ،Go Lang و PHP پس از تعویق به علت شیوع بیماری کرونا، ۵ و ۶ تیر ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد.

0
رویداد Programming Challenge را گروه Sharif ICT به همراه دانشگاه صنعتی شریف، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف و باشگاه کسب و کار دانش بنیان در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار می کند. این رویداد یکی از رویدادهای مجموعه مسابقات چالش های حوزه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور (ICT Challenge) است و دقیقا مطابق با قوانین و مقررات این مسابقات انجام می شود.

هدف اصلی این رویدادها شناسایی برنامه نویسان و تیم های توانمند در کسب و کارهای مبتنی بر ICT و اتصال آن ها به بازار کار است. همه ی تیم ها و استارتاپ های فعال در این حوزه می توانند بدون هیچ محدودیتی در این مسابقات شرکت کنند. این مسابقات شامل دو مرحله است و در دو روز برگزار می شود. برای دریافت اطلاعات درباره ی نحوه ی برگزاری و قوانین و مقررات مسابقات به وبسایت رویداد مراجعه کنید. زمان برگزاری به احتمال بسیار زیاد ۵ و ۶ تیر ۱۳۹۹ است.
اهدای جوایز نقدی به سه تیم برتر و امکان اشتغال در شرکت های معتبر از مزایای شرکت در مسابقات است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام به وبسایت رویداد به نشانی  http://ictchallenge.sharif.ir  مراجعه کنید.
شماره تماس دبیرخانه: ۵-۶۶۰۲۸۹۶۳-۰۲۱

پیام بگذارید