با تماس نیوز ،همیشه همه جا باخبر شوید

پهبادی جدید برای سمپاشی مزارع

0 7

با ظهور فن‌آوری پهپاد های بدون سرنشین ، صنعت کشاورزی به طور فزاینده‌ای در حال تبدیل به سامانه های هواپیماهای بدون سرنشین است تا کارهایی  که تراکتور و دیگر ماشین‌آلات متصل به چرخ نمی‌توانند از عهده آن برآیند، را انجام دهند.

یک شرکت فناوری در این زمینه در وب سایت خود می‌گوید که Chufangagri، ارائه‌دهنده خدمات کشاورزی، از Anyang، چین، پس از پنج سال تحقیق ، یک هلیکوپتر سمپاش گیاهان جدید به نام ۳ WQF۱۷۰ را توسعه داده‌است.

پهباد سمپاش

این یک ابزار قدرتمند برای کار حفاظت از محصولات کشاورزی است . پهباد به دلیل داشتن بسیاری از عملکردهای پیشرفته مانند فرار خودکار، بازگشت به نقطه پرواز breakpoint، و اجتناب از برخورد با موانع ، کارکردن با آن آسان است.

بالگرد بدون سرنشین از پنج ماژول اصلی از جمله سیستم قدرت و سیستم کنترل پرواز ساخته شده‌است که هر یک از این واحدها به راحتی برای تعمیر و نگهداری از هم جدا می‌شوند.

این شرکت سیستم قدرت هلیکوپتر را در کارخانه خود در چین تولید می‌کند در حالی که قطعات می‌توانند به راحتی برای تعمیر و نگهداری برای کاربران ارسال شوند.

صفحه وب سایت سازنده این سیستم پهبادی توضیح می‌دهد: “این هلیکوپتر می‌تواند” به طور گسترده برای محصولات کشاورزی و گیاهان، به ویژه برای زمین‌های بزرگ و درختان میوه مورد استفاده قرار گیرد.”

پهباد سمپاش
پهپاد بدون سرنشین دارای وزن خالص ۳۵ کیلوگرم (۷۷ پوند)، وزن کلی ۶۰ کیلوگرم است و می‌تواند روی ظرفیت حمل بار – مانند اسپری‌های مختلف مورد نیاز برای محافظت گیاه تا ۱۸ کیلوگرم را حمل کند.

این وب سایت برای بهبود خدمات از کوکی ها استفاده می کند. ما تصور مان بر این است که شما با این کار موافق هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه