پیام امید روز زمین

by ناصر. ش
۰ comment

پیام تلخ استفان هاوکینگ در روز زمین به امید زمین تبدیل می شود
او می گفت: ” من بسیار از ارزش زمان آگاه هستم. فرصت را غنیمت شمرده و عمل کنید.”

این آخرین جملات پیامی بود که توسط فیزیکدان معروف استفان هاوکینگ بیانه شد که بعد از مرگش در سال ۲۰۱۸ به یک سیاهچاله تبدیل شد. به افتخار پنجاهمین سالگرد روز زمین امروز، آژانس فضایی اروپا روایت‌های هاوکینگ را در یک ویدیو تاثیرگذار به اشتراک گذاشته بود.

این پیام با این جملات شروع می‌شود: ” من بسیار از ارزش زمان آگاه هستم. فرصت را غنیمت شمردهو به آن عمل کنید. “

کلمات و گفتار هاوکینگ با موسیقی زیبایی که توسط Vangelis تنظیم شده‌است روی تصاویر زیبایی از زمین شنیده می شود.
ESA در اطلاعیه‌ای که روز چهارشنبه منتشر شد، گفت: “ما این پیام را به همه سیاره زمین ارسال می‌کنیم – – به عنوان یک پیام امید، که بگوییم، با هم‌کاری با یکدیگر، می‌توانیم بر این بحران غلبه کنیم”.

banner

هاوکینگ سؤالاتی را درمورد اینکه چگونه از سیاره و مردم خود مراقبت خواهیم کرد ، مطرح کرد ، اما این در نهایت پیام امید بود: “همه ما مسافرانی هستیم که با هم به آینده سفر می کنیم. برای دیدن. شجاع باشید ، مصمم باشید و بر فرصتها غلبه کنید. می توان انجام داد.

You may also like

Leave a Comment

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.

Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir
دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

cafe-bazar-app

Edtior's Picks

آخرین نوشته ها