پیام رسان گپ بستر آموزش مجازی دانش آموزان

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر
انحیدانی

به گزارش تماس نیوز و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مدیر پیام رسان گپ اعلام کرد بستر پخش زنده ۱toN (جهت کلاس درس) و بستر پخش زنده NtoN (کنفرانس تصویری) و تماس تصویری در پیام‌رسان‌های گپ و مداد (کودک) برای آموزش مجازی آماده است .
وی در توییتی اعلام کرده مشکل تامین سخت‌افزار و زیرساخت داشتیم که امیدوارم با همکاری ابرآروان و آسیاتک بتونیم تامین کنیم”

“امکاناتی نیز به Bot Platform از امروز اضافه شد تا توسعه‌دهندگان مختلف نیز بتوانند از بستر گپ برای توسعه بات‌هایی که دارای قابلیت پخش زنده باشند، نیز استفاده نمایند. ”

همچنین در ادامه این توییت، امیر ناظمی معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن تشکر از گروه پیامرسان «گپ» در حساب شخصی خود نوشت:

“استفاده از پیام‌رسان به عنوان بستر ارتباطات برگزاری کلاس‌های درس نیز کاهش‌دهنده جابه‌جایی‌هایی غیرضروری است.

banner

 

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi