اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

چرا مدیریت را به دست پیرمردها می‌دهید بعد می‌گویید به ما میدان بدهید؟

محمدجواد آذری‌جهرمی صبح یکشنبه ۲۴ اسفندماه در همایش هیئت‌های اندیشه‌ورز جوانان استان همدان، با بیان اینکه اگر می‌خواهید به افکار جوانان مراجعه شود باید ببینید چه کسی این ویژگی‌ها را دارد، تأکید کرد: نباید پیشینیان را زیرسوال برد چراکه آنها هم تجربیات و تخصص خود را دارند و این تجربیات ارزشمند است اما در عصر جدید که بزرگترین ظرفیت ما جوانان هستند، باید از این ظرفیت استفاده کرد.

0 6

به گزارش تماس نیوز، آذری‌جهرمی ادامه داد: استفاده از ظرفیت جوانان را رهبر معظم انقلاب به عنوان سیاست کلی مورد تأکید قرار داده‌اند و در انتخاب ائمه جمعه و سازمان های مرتبط با ایشان از ظرفیت جوانان استفاده کردند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات  با بیان اینکه چالش‌ها با شیوه‌های خلاقانه باید حل شود، مطرح کرد: اگر چالش داریم، ظرفیت‌هایی هم داریم و اگر ترس را کنار بگذاریم و شجاعت داشته باشیم بسیاری از مشکلات حل می‌شود.

آذری‌جهرمی خاطرنشان کرد: همدان به عنوان پایتخت تمدن ایران همواره درخشیده و  یکی از خصلت‌های این استان وجود دانشمندان جوان است و در عصر حاضر نیز شهدایی مانند شهید همدانی داشته است.

وی همچنین قبل از آن در جلسه کنترل پروژه طرح‌های توسعه ارتباطات روستایی شرکت و پروژه‌های در حال انجام استان را از نزدیک پیگیری کرد.

وزیر ارتباطات با اشاره به وضعیت مناسب پوشش اینترنت در مناطق روستایی و شهری این استان، گفت: با توجه به هدف گردشگری بودن روستاها و مناطق این استان موضوع توسعه پوشش اینترنت تلفن همراه باید با جدیت پیگیری شود.

آذری جهرمی با اشاره وضعیت جغرافیایی استان همدان، تصریح کرد: ما توسعه ارتباطات در مناطق روستایی را باهدف دسترسی اهالی این روستاها به اینترنت پیگیری می‌کنیم البته ازنظر دسترسی روستائیان به اینترنت خانگی وضعیت مناسب است.

وی هدف دیگر را دسترسی گردشگران به اینترنت پرسرعت عنوان کرد و افزود: گردشگران امکان استفاده از اینترنت ADSL را ندارند به همین دلیل نیاز به اینترنت پهن باند موبایل وجود دارد که برای تکمیل این خدمت باید اقداماتی انجام شود.

وزیر ارتباطات با اشاره به اینکه قرار بود با نصب ۱۰۸ سایت تلفن همراه در مناطق روستایی این استان پوشش اینترنت روستایی به بالای ۹۰ درصد برسد، گفت: به دلیل مشکلات مربوط به تحریم تجهیزات لازم برای این تصمیم تا حدودی عقب افتاد ولی هم‌اکنون تجهیزات فراهم شده است.

وی افزود: دوستان تأکید داشتند که پروژه‌ها افتتاح شود اما من اعلام کردم تا به‌صورت کامل آماده نباشد هیچ پروژه‌ای را افتتاح نمی‌کنم.

آذری جهرمی خبر داد: ۵۵ سایت تاکنون انجام‌شده و بقیه این پروژه تا ۱۲ اردیبهشت‌ماه سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

 در ادامه این جلسه مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان همدان و نمایندگان اپراتورهای تلفن همراه و مخابرات گزارشی از روند اقدامات انجام‌شده در این حوزه ارائه کردند. مدیران کل پست، زیرساخت و پست‌بانک نیز گزارشی از برنامه‌های در دست اقدام خود در استان همدان ارائه کردند. بر اساس این گزارش، سعید شاهرخی استاندار همدان نیز در این جلسه درباره پیگیری و تسریع همکاری و هماهنگی شهرداری‌ها و دستگاه‌های مختلف استان در تسریع، توسعه ارتباطات و رفع موانع موجود قول داد.

لینک کوتاه : https://bittly.ir/wyMAm
پیام بگذارید