کادیلاک می خواهد مردم را با هواپیماهای بدون سرنشین برقی پرواز دهد

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر

جنرال موتورز در حرکتی کلاسیک در CES روز سه شنبه برخی از وسایل نقلیه مفهومی آینده ، از جمله یک هواپیمای بدون سرنشین مسافربری کادیلاک را به نمایش گذاشت.

به عنوان بخشی از نمونه کارهای کادیلاک هالو ، یک شاتل خودران براق ، نقره ای و مشکی و یک هواپیمای بدون سرنشین مسافربری متناسب معرفی شد. هر دو فقط ایده هایی هستند که هنوز هیچ برنامه تولیدی ندارند.

اتومبیل پرنده VTOL (این اصطلاحی است که برای برخاستن عمودی از وسایل نقلیه یا فرود یا هواپیماهای بدون سرنشین مسافربری به کار می رود) اولین طراحی GM در حمل و نقل هوایی است. این یک ایده برای سفرهای هوایی شخصی است که نیازی به مراجعه به فرودگاه ندارد.

banner

کادیلاک که برای پروازهای کوتاه در نظر گرفته شده است ، هواپیماهای بدون سرنشین مسافربری خود را در پشت بام های مرکز شهر قرار داده است. بنابراین می توانید به این هواپیمای بدون سرنشین مراجعه و پروازی را در سراسر شهر برگزار کنید.
طراحی مفهومی این هواپیمای بدون سرنشین مستقل الکتریکی شامل چهار روتور و یک موتور ۹۰ کیلووات ساعتی است. که به خلبان نیازی ندارد.


حتی اگر ایده های آینده گرایانه کادیلاک فقط در مورد شکل ظاهری حمل و نقل باشد ، شرکت های دیگر در حال برنامه ریزی برای ساخت تاکسی هستند. اوبر اخیراً در حال توسعه یک تاکسی هوایی برقی ، بخش اتومبیل های پرنده خود را به Joby Aviation فروخته است.

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi