با تماس نیوز ،همیشه همه جا باخبر شوید

کادیلاک می خواهد مردم را با هواپیماهای بدون سرنشین برقی پرواز دهد

0 4

جنرال موتورز در حرکتی کلاسیک در CES روز سه شنبه برخی از وسایل نقلیه مفهومی آینده ، از جمله یک هواپیمای بدون سرنشین مسافربری کادیلاک را به نمایش گذاشت.

به عنوان بخشی از نمونه کارهای کادیلاک هالو ، یک شاتل خودران براق ، نقره ای و مشکی و یک هواپیمای بدون سرنشین مسافربری متناسب معرفی شد. هر دو فقط ایده هایی هستند که هنوز هیچ برنامه تولیدی ندارند.

اتومبیل پرنده VTOL (این اصطلاحی است که برای برخاستن عمودی از وسایل نقلیه یا فرود یا هواپیماهای بدون سرنشین مسافربری به کار می رود) اولین طراحی GM در حمل و نقل هوایی است. این یک ایده برای سفرهای هوایی شخصی است که نیازی به مراجعه به فرودگاه ندارد.

کادیلاک که برای پروازهای کوتاه در نظر گرفته شده است ، هواپیماهای بدون سرنشین مسافربری خود را در پشت بام های مرکز شهر قرار داده است. بنابراین می توانید به این هواپیمای بدون سرنشین مراجعه و پروازی را در سراسر شهر برگزار کنید.
طراحی مفهومی این هواپیمای بدون سرنشین مستقل الکتریکی شامل چهار روتور و یک موتور 90 کیلووات ساعتی است. که به خلبان نیازی ندارد.


حتی اگر ایده های آینده گرایانه کادیلاک فقط در مورد شکل ظاهری حمل و نقل باشد ، شرکت های دیگر در حال برنامه ریزی برای ساخت تاکسی هستند. اوبر اخیراً در حال توسعه یک تاکسی هوایی برقی ، بخش اتومبیل های پرنده خود را به Joby Aviation فروخته است.

این وب سایت برای بهبود خدمات از کوکی ها استفاده می کند. ما تصور مان بر این است که شما با این کار موافق هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه