کاهش ۳۰ درصدی مصرف اینترنت در کشور، همزمان با پخش سریال پایتخت

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر

به گزارش تماس نیوز، سجاد بنابی نایب رییس شرکت ارتباطات زیرساخت در توییتی با انتشار هشتک جادوی محتوای خوب، از کاهش حدود ۳۰ درصدی مصرف دیتای کشور همزمان با شروع سریال پایتخت خبر داد.
اعلام خبر کاهش مصرف اینترنت در زمان شروع یک سریال تلویزیونی درحالیست که چند روز پیش حسین فلاح جوشقانی رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از افزایش دو برابری مصرف اینترنت خانگی و ۴۰ درصدی اینترنت همراه در کشور گفته بود.
افزایش ناگهانی مصرف اینترنت در پی شیوع ویروس کرونا در اسفندماه و تعطیلی مدارس و دانشگاه ها و توصیه به استفاده بیشتر از دورکاری در کشور رخ داد.
ضمن اینکه اختصاص ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان به منظور تشویق مردم برای خارج نشدن از خانه ها، افزایش مصرف اینترنت در کشور را دو چندان کرد.

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi