کرونا ویروس گوگل

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر

در تلاش برای جلوگیری از شیوع ویروس بسیار خطرناک کرونا، گوگل روز شنبه اعلام کرد که وب سایتی را راه اندازی کرده است تا اطلاعات عمومی مربوط به راهنمایی و آزمایش COVID-19 را به اطلاع مردم برساند.

به گفته گوگل ، این سایت (google.com/covid19) که هم اکنون در آمریکا متمرکز شده است ، اطلاعات مربوط به منابع و پیوندها راجع به بیماری کشنده تنفسی را نشان می دهد و تا چند روز آینده ، این وب سایت به زبانها و کشورهای بیشتری در دسترس خواهد بود.

گوگل این موضوع را در یک پست در بلاگ خبری خود به صورت زیر عنوان کرده است:

افراد می توانند اطلاعات مبتنی بر دولت ، نکات ایمنی و پیشگیری ، روند جستجوی مربوط به COVID-19 و منابع بیشتر برای افراد ، مربیان و مشاغل را پیدا کنند. با راه اندازی امروز در ایالات متحده ، این سایت در روزهای آینده در زبان های بیشتر و کشورها در دسترس خواهد بود و با دسترسی بیشتر منابع ، وب سایت را به روز خواهیم کرد. در کنار سایر محصولات و ابتکارات ما ، امیدواریم که این منابع به افراد کمک کنند تا پاسخ سؤالاتی که می پرسند را پیدا کنند و کمک مورد نیاز خود را بدست آورند.

یکشنبه گذشته ، ساندار پیچای ، مدیر اجرایی گوگل در یک پست وبلاگ اظهار داشت که با همکاری دولت آمریک ، گوگل می خواهد نسخه اولیه وب سایت را تا ۱۶ مارس رونمایی کند.لبته این تصمیم با کمی تأخیر اجرایی شد و از امروز، شاهد آغاز به کار آن بودیم.

banner

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi