اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

کرونا ویروس گوگل

0

در تلاش برای جلوگیری از شیوع ویروس بسیار خطرناک کرونا، گوگل روز شنبه اعلام کرد که وب سایتی را راه اندازی کرده است تا اطلاعات عمومی مربوط به راهنمایی و آزمایش COVID-19 را به اطلاع مردم برساند.

به گفته گوگل ، این سایت (google.com/covid19) که هم اکنون در آمریکا متمرکز شده است ، اطلاعات مربوط به منابع و پیوندها راجع به بیماری کشنده تنفسی را نشان می دهد و تا چند روز آینده ، این وب سایت به زبانها و کشورهای بیشتری در دسترس خواهد بود.

گوگل این موضوع را در یک پست در بلاگ خبری خود به صورت زیر عنوان کرده است:

افراد می توانند اطلاعات مبتنی بر دولت ، نکات ایمنی و پیشگیری ، روند جستجوی مربوط به COVID-19 و منابع بیشتر برای افراد ، مربیان و مشاغل را پیدا کنند. با راه اندازی امروز در ایالات متحده ، این سایت در روزهای آینده در زبان های بیشتر و کشورها در دسترس خواهد بود و با دسترسی بیشتر منابع ، وب سایت را به روز خواهیم کرد. در کنار سایر محصولات و ابتکارات ما ، امیدواریم که این منابع به افراد کمک کنند تا پاسخ سؤالاتی که می پرسند را پیدا کنند و کمک مورد نیاز خود را بدست آورند.

یکشنبه گذشته ، ساندار پیچای ، مدیر اجرایی گوگل در یک پست وبلاگ اظهار داشت که با همکاری دولت آمریک ، گوگل می خواهد نسخه اولیه وب سایت را تا 16 مارس رونمایی کند.لبته این تصمیم با کمی تأخیر اجرایی شد و از امروز، شاهد آغاز به کار آن بودیم.

پیام بگذارید