با تماس نیوز ،همیشه همه جا باخبر شوید

کناره گیری رئیس سخت افزار اپل

0 3

به گزارش تماس نیوز و به نقل از رویترز – Dan Riccio ، رئیس مهندسی سخت افزار اپل ، برای نظارت بر یک پروژه جدید از سمت خود کناره گیری می کند ، سازنده آیفون روز دوشنبه گفت ، جزئیات کمی در مورد آخرین نقش مدیر اجرایی قدیمی ارائه می دهد.

اپل در بیانیه ای گفت ریچیو به مدیر اجرایی تیم کوک گزارش خواهد داد. جان ترنوس کهنه کار شرکت جایگزین وی خواهد شد که به عنوان معاون ارشد مهندسی سخت افزار به تیم اجرایی می پیوندد.

ریچیو که بیش از دو دهه پیش به عنوان معاون طراحی محصول به اپل پیوسته بود ، در سال 2010 به عنوان معاون مهندسی سخت افزار آی پد منصوب شد و تیم های مهندسی مک ، آیفون ، آیپد و آی پاد را هدایت می کند.

رویترز ماه گذشته گزارش داده بود که این شرکت بر روی پروژه های جدیدتر تمرکز کرده است و با استفاده از فناوری اتومبیل خودران ، 2024 را هدف قرار داده است تا یک وسیله نقلیه مسافربری را تولید کند که می تواند شامل موفقیت دستیابی فناوری باتری باشد. 

این وب سایت برای بهبود خدمات از کوکی ها استفاده می کند. ما تصور مان بر این است که شما با این کار موافق هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه