گربه رباتیک؛ پیشخدمتی که همزمان باهوش و دوست داشتنی است

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر

این روزها استفاده از رباتهای هوشمند در رستورانها بسیار رایج است.این رباتهای هوشمند ظاهر و کارکردهای مختلفی دارند. در این میان یکی از جذاب ترین ربات های موجود را می توانBellaBot دانست.

 

به گزارش تماس نیوز، ربات تحویل غذای مذکور توسط یک شرکت چینی به نام PuduTech ساخته شده است. این ربات جذاب مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

banner

یکی از دلایلی که باعث می شود این ربات جذاب تر به نظر برسد این است که ربات مذکور شبیه به یک گربه هوشمند است. این گربه قادر است تا ۱۰ کیلو سفارش رستورانی را به مشتریان رستوران تحویل دهد. بدنه این ربات شامل یک قفسه برای قرار گرفتن سینی های مواد غذایی است.

BellaBot

اگرچه این ربات فرایندی پیچیده ندارد، اما بسیار کارامد به نظر می رسد و به سرعت نیز در برخی رستورانها به شکل آزمایشی مورد استفاده قرار می گیرد. این ربات با ایموجی های صورت خود با کاربران ارتباط برقرار می کند و می تواند تشکر آنان را پاسخ دهد. افزون بر این، کاربران می توانند روی مانیتور صورت گربه رباتیک سفارشات خود را ثبت کنند.

 

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi