اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

گوگل یک برنامه مخفی برای مهاجرت از iOS به اندروید منتشر کرده است.

برنامه Switch to Android منتشر شده توسط Google به شما کمک می‌کند مهم‌ترین داده و اطلاعات خود مانند عکس‌ها، ویدیوها، مخاطبین، و رویدادهای تقویم- را سریع و ایمن به یک دستگاه Android کاملاً جدید بدون هیچ مزاحمتی منتقل کنید.

0

همانطور که توسط 9to5Google گزارش شده است، گوگل بی سر و صدا یک برنامه رایگان برای iOS منتشر کرده است تا به شما کمک کند به راحتی داده ها را از آیفون به دستگاه اندروید منتقل کنید. برنامه Switch To Android به صورت بی سیم کار می کند، به این معنی که دیگر نگران اتصال دو گوشی با کابل نخواهید بود.

طبق توضیحات برنامه در App Store، «برنامه Switch to Android از Google به شما کمک می‌کند تا به سرعت و ایمن مهم‌ترین انواع داده‌تان – عکس‌ها، ویدیوها، مخاطبین و رویدادهای تقویم – را به یک دستگاه اندرویدی کاملاً جدید بدون ارتباط کابل منتقل کنید». . این لیست شامل پیام‌ها نمی‌شود، بنابراین به نظر می‌رسد که برنامه نمی‌تواند آن‌ها را منتقل کند، اگرچه نحوه خاموش کردن iMessage را به شما راهنمایی می‌کند تا «پیام‌های متنی دوستان و خانواده را از دست ندهید».

9to5Google می گوید که این یک برنامه فهرست نشده است و به نظر می رسد که اینطور باشد، زیرا هنگام جستجو در فروشگاه App در آیفون خود نمی توانیم آن را پیدا کنیم. با این حال می توانید همین الان آن را از این لینک مستقیم دانلود کنید. گوگل فوراً به درخواست نظر درباره زمان ثبت رسمی برنامه در اپ استور پاسخ نداد. اگر می‌خواهید ایده‌ای درباره نحوه عملکرد برنامه در عمل داشته باشید، ویدیوی عملی 9to5Google را بررسی کنید. اپل از سال 2015 اپلیکیشن مشابهی را برای کمک به کاربران برای مهاجرت از اندروید به آیفون به نام “Move to iOS” ارائه کرده است.

پیام بگذارید