یاهوو آنسرز (Yahoo Answers) 4 مه برای همیشه خاموش خواهد شد.

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر
یاهوو

پایان یک دوره طولانی و داستانی اینترنتی (از سوالات بد و پاسخ های حتی بدتر)

یاهو ، که به دنبال فروش این شرکت به مخابرات به ارزش ۵ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۷ ، اکنون بخشی از گروه Verizon Media است ، از تغییر در بالای صفحه اصلی پاسخ های یاهو خبر داد. و جزئیات جدول زمانی خاموش شدن این پلتفرم را منتشر کرد. بنابر این از تاریخ  از ۲۰ آوریل ، سیستم عامل دیگر ارسال های جدید را نمی پذیرد.

همچنین کاربران تا ۳۰ ژوئن فرصت دارند داده های خود را درخواست کنند در غیر این صورت دسترسی به آنها امکان پذیر نخواهد بود. یاهو می گوید: “تمام محتوای تولید شده توسط کاربر از جمله لیست سوالات ، سوالات ، لیست پاسخ ها ، پاسخ ها و هرگونه تصویر شانل این درخواست ها خواهد بود” ، اما “شما قادر به بارگیری محتوا ، سوالات یا پاسخ سایر کاربران نخواهید بود.”

در یادداشتی که برای اعضای فعال Yahoo Answers ارسال می شود ، جزئیات بیشتری در مورد دلیل خاموش شدن یاهو سیستم عامل ارائه می شود ، از جمله اینکه “در طول سالها محبوبیت کمتری پیدا کرده است” و اینکه “شرکت تصمیم گرفته منابع متمرکز بر روی محصولاتی که خدمات بهتر به اعضای ما ارائه می دهند بکند.”

banner

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi