اخبار فناوری، اخبارتکنولوژی، اخبار علمی و پزشکی، شبکه های اجتماعی، کسب و کار و استارتاپ ها

یاهوو آنسرز (Yahoo Answers) 4 مه برای همیشه خاموش خواهد شد.

پایان یک دوره طولانی و داستانی اینترنتی (از سوالات بد و پاسخ های حتی بدتر)

پاسخ های یاهو (Yahoo Answers) ، یکی از طولانی ترین و با سابقه ترین سیستم عامل های پرسش و پاسخ وب در تاریخ اینترنت ، در تاریخ 4 مه خاموش می شود و ظاهراً همه بایگانی های این سیستم عامل متوقف می شوند. این پلتفرم از سال 2005 فعالیت می کند.

0

پایان یک دوره طولانی و داستانی اینترنتی (از سوالات بد و پاسخ های حتی بدتر)

یاهو ، که به دنبال فروش این شرکت به مخابرات به ارزش 5 میلیارد دلار در سال 2017 ، اکنون بخشی از گروه Verizon Media است ، از تغییر در بالای صفحه اصلی پاسخ های یاهو خبر داد. و جزئیات جدول زمانی خاموش شدن این پلتفرم را منتشر کرد. بنابر این از تاریخ  از 20 آوریل ، سیستم عامل دیگر ارسال های جدید را نمی پذیرد.

همچنین کاربران تا 30 ژوئن فرصت دارند داده های خود را درخواست کنند در غیر این صورت دسترسی به آنها امکان پذیر نخواهد بود. یاهو می گوید: “تمام محتوای تولید شده توسط کاربر از جمله لیست سوالات ، سوالات ، لیست پاسخ ها ، پاسخ ها و هرگونه تصویر شانل این درخواست ها خواهد بود” ، اما “شما قادر به بارگیری محتوا ، سوالات یا پاسخ سایر کاربران نخواهید بود.”

در یادداشتی که برای اعضای فعال Yahoo Answers ارسال می شود ، جزئیات بیشتری در مورد دلیل خاموش شدن یاهو سیستم عامل ارائه می شود ، از جمله اینکه “در طول سالها محبوبیت کمتری پیدا کرده است” و اینکه “شرکت تصمیم گرفته منابع متمرکز بر روی محصولاتی که خدمات بهتر به اعضای ما ارائه می دهند بکند.”

پیام بگذارید