با تماس نیوز ،همیشه همه جا باخبر شوید

عکس کوسه نهنگ با بیش از 50 ماهی در دهان خود برنده جایزه بزرگ مسابقه عکس زیر آب

0 2

از نگاه لنز شما (Through Your Lens) یک مسابقه عکاسی است که توسط Scuba Diving برگزار می‌شود. ۲۰۲۰ شانزدهمین سال است که این مسابقه زیبایی‌ اقیانوس‌ها و دریاها را نشان می‌دهد. با بیش از ۲۶۰۰ ارسال عکس در سال مذکور، این مسابقه همچنین بالاترین تعداد ارسال عکس را در طول تاریخ به خود اختصاص داده است.

از میان ۲۶۳۶ عکس ارسالی، هیئت داوران ۱۳ تصویر برنده و همچنین ۱۵ برنده‌ی افتخاری را در چهار گروه مختلف شامل: رفتار، دوربین کامپکت، ماکرو و واید-انگل انتخاب کردند.

در وب‌سایت این مجله نوشته شده است:

در میان ۲۶۳۶ عکس ارسال‌شده برای این مسابقه، تصاویری وجود داشت که مرزهای چهار دسته‌بندی مشخص شده ما را تحت فشار قرار می‌داد و گاهی اوقات داوران را به این فکر می‌انداختند که چگونه کسی در دنیا قادر به گرفتن چنین عکسی است.

برنده جایزه بزرگ ۲۰۲۰ ایوانز باودین بود که عکس خیره‌کننده‌ای از گروهی ماهی‌ چسبنده رمورو در دهان کوسه‌نهنگ ماده ۱۲ متری در باخای کالیفرنیای مکزیک گرفت.

کوسه ماهی
عکس کوسه نهنگ با بیش از 50 ماهی در دهان خود برنده جایزه بزرگ مسابقه عکس زیر آب

در ژوئن سال 2020 ، با یک مجوز ویژه ، برای ثبت زندگی دریایی و اثرات کاهش ترافیک دریایی به دلیل COVID-19 به یک اعزام سفری دریایی شدیم. پس از دو ساعت در آب با یک گروه کوسه های ابریشمی در نزدیکی سطح آب روبرو شدیم ، همان موقع کاپیتان فریاد زد:

“کوسه نهنگ ، درست پشت سرت!”

یک ماده 12 متری! تعجب من زمانی دو چندان شد وقتی که من حدود 50 عدد ماهی رمورا را که با آرامش از یک سواری رایگان در دهان کوسه لذت می بردند، مشاهده کردم.!!

این وب سایت برای بهبود خدمات از کوکی ها استفاده می کند. ما تصور مان بر این است که شما با این کار موافق هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه