قلمرو بیت کوین برای اولین بار به بیش از ۵۰۰۰۰ دلار رسید.

by ناصر. ش
۰ اظهار نظر
بیت کوین

به گزارش تماس نیوز از رویترز بیت کوین با بالاترین قیمت ۵۰۶۰۲ دلار روبرو شد و آخرین رشد ۳.۳ درصدی را تجربه کرد. این پول مجازی در سال جاری تاکنون حدود ۷۲ درصد افزایش یافته است و بیشترین جهش پس از آن است که میلیاردر معروف جهان یعنی ایلان ماسک اعلام کرد که ۱.۵ میلیارد دلار بیت کوین خریداری و اذعان کرده است که این ارز را قبول دارد.

جیکوب اسکایانینگ از صندوق سرمایه گذاری رمزگذاری ARK36 گفت: “شرایط و رویدادهای اخیر بازار چه در فضای رمزنگاری و چه در دنیای مالی به طور کلی چنین تحرک قیمتی را در قلمرو امکان قرار می دهد.”

“با این حال ، من می خواهم یک نکته احتیاطی را ارائه دهم: گرچه چشم انداز بلند مدت من برای این ارز صعودی است ، اما انتظار می رود نوسانات گسترده قیمت در این مسیر وجود داشته باشد. بیت کوین هنوز بسیار بی ثبات است. “

هجوم سرمایه گذاران و خرده‌فروشی ها بریا این ارز در سال ۲۰۲۱ به میزان ۳۰۰ درصد افزایش یافت زیرا سرمایه گذاران به دنبال جایگزین‌هایی برای دلار به دلیل نرخ سود ۰ درصد از طرف دولت فدرال آمریکا هستند. این معامله فقط پنج سال قبل با چند صد دلار معامله می شد.
علاوه بر این ، تحلیلگران پیشنهاد می کنند که عرضه محدود بیت کوین می تواند سود بیشتری را برای دارایی مجازی تقویت کند و این در حالی است که روایت تبدیل بیت کوین به طلای دیجیتال جذابیت بیشتری پیدا می کند.

جان وو ، رئیس شرکت بلاکچین آزمایشگاه های آوا ، گفت: “اگر این روایت به نتیجه برسد ، پتانسیل رشد خارج از تصور است زیرا ۵۰،۰۰۰ دلار در هر بیت کوین برابر است با حدود ۹۳۱ میلیارد دلار ، که تقریبا ۹٪ از طلا است.”

banner

و به گفته JPMorgan، بیت کوین به عنوان رقیب طلا ظهور می کند و اگر به عنوان یک دارایی امن تبدیل شود ، می تواند تا ۱۴۶۰۰۰ دلار نیز داد و ستد شود و می تواند طوفانی تازه برای ارز دیجیتال پس از سالها به عنوان بازی برای دلالان و مشاغل خرد باشد.

لینک کوتاه این مطلب : [bittly-url]

مطالبی که شاید دوست داشته باشید

پیام بگذارید

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.
Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir

دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

آخرین خبرهای داخلی

نشان ها

logo-samandehi