با تماس نیوز ،همیشه همه جا باخبر شوید

سخنگوی رئیس جمهور روسیه به پیشنهاد چت ایلان ماسک با پوتین واکنش نشان داد

0 6

به گزارش خبرگزاری فرانسه ، کرملین امروز پیشنهاد الون ماسک ثروتمندترین مرد جهان برای گفتگو با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را در شبکه اجتماعی Clubhouse جالب توصیف کرد.

به گزارش BTA ، رئیس تسلا و اسپیس ایکس از توییتر چنین پیشنهادی را به پوتین ارائه داده است.

ماسک در توییتر حساب رسمی کرملین در انگلیسی نوشت: “آیا شما در Clubhouse با من در مکالمه شرکت خواهید کرد؟”

میلیاردر آمریکایی به روسی اضافه کرد: “افتخار بزرگی برای من خواهد بود که صحبت کنم.”

سخنگوی کرملین ، دیمیتری پسکوف این پیشنهاد را بسیار جالب توصیف کرد.

وی با یادآوری اینکه رئیس جمهور روسیه از شبکه های اجتماعی استفاده نمی کند ، گفت: “با این حال ، ما می خواهیم ابتدا بفهمیم این به چه معناست ، به ویژه آنچه پیشنهاد می شود”.

کلاب هاوس یک سکوی صوتی است که افراد فقط پس از دریافت دعوت از کاربر می توانند به آن بپیوندند.

پیشنهاد ماسک برای گفتگو با پوتین پس از آن صورت می گیرد که Space X چهار فضانورد را در ماه نوامبر به ایستگاه فضایی بین المللی فرستاد و به انحصار 9 ساله روسیه در دسترسی انسان به فضا پایان داد. کپسول Dragon شرکت خصوصی آمریکایی پس از فضاپیمای Soyuz روسیه دومین فضاپیمایی است که از سال 2011 پس از منسوخ شدن شاتل های آمریکایی ، همه فضانوردان و فضانوردان را به ایستگاه منتقل کرده است.

بخش فضایی روسیه به دلیل رسوایی های فساد و کمبود نوآوری و پروژه های تحقیقاتی جدید ، شروع به از دست دادن اقتدار قبلی خود شده است.

ماسک 49 ساله بیش از 180 میلیارد دلار ثروت دارد و آرزو دارد که دستیابی به مریخ را انجام دهد. در عین حال ، او به ارزهای رمزپایه و هوش مصنوعی نیز بسیار علاقه مند است.

لینک کوتاه این مطلب : [bittly-url]

این وب سایت برای بهبود خدمات از کوکی ها استفاده می کند. ما تصور مان بر این است که شما با این کار موافق هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه