مایکروسافت در حال مذاکره برای خرید پلت فرم پیام رسان Discord است

by ناصر. ش
۰ comment
مایکروسافت

به گزارش تماس نیوز از رویترز – منابع نزدیک به مایکروسافت روز سه شنبه گفتند که این غول فناوری در حال مذاکره برای خرید Discord Inc ، یک پلت فرم پیام رسانی برای گیمرها ، با بیش از ۱۰ میلیارد دلار است.

بیماری همه گیر COVID-19 و خانه نشینی افراد باعث روی آوردن آنها به بازی های ویدیویی شده و چشم انداز شرکت های بازی سازی را افزایش داده است.

Discord که از ماه دسامبر حدود ۷ میلیارد دلار ارزش گزاری شده است ، بستری است که کاربران بر اساس آن فعالیت های گروهی مانند بازی ها ، بحث ها و حتی مهمانی های مجازی را هماهنگ می کنند.

مایکروسافت از خیلی وقت پیش به دنبال مالکیت سیستم عامل های رسانه های جمعی بوده است ، اگرچه آخرین معامله بزرگ آن ۲۶.۲ میلیارد دلار با خرید LinkedIn در سال ۲۰۱۶ انجام شده بود اما در پیشنهاد خود برای به چنگ آوردن برنامه ویدیوی کوتاه  TikTok در ایالات متحده در سپتامبر سال گذشته شکست خورد.

banner

مایکروسافت ، سازنده Xbox ، همچنین با خرید ۷.۵ میلیارد دلاری ZeniMax Media در سال گذشته ، بزرگترین خرید خود در این زمینه ، سعی در تقویت پیشنهادات بازی های ویدیویی خود دارد.

You may also like

Leave a Comment

گروه خبری تماس نیوز ابتدا با نام فراسوی فناوری از سال ۱۳۹۶ کارش را در زمینه اخبار و رویدادهای علمی و فناوری آغاز نمود. با گذشت زمان و تغییر رویکرد این گروه به خبرهای روز ایران و جهان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، نام آن نیز به تماس نیوز تغییر کرد. این پایگاه خبری دارای مجوز شماره ۸۷۳۳۲ از هیئت نظارت بر مطبوعات است. تماس نیوز رسانه ای مستقل بوده و به هیچ نهاد یا سازمان دولتی و یا خصوصی وابسته نیست.

Phone: +98-921-282-1866
Email: info[at]tamasnews.ir
Web: tamasnews.ir
دریافت اپلیکیشن تماس نیوز از کافه بازار

cafe-bazar-app

Edtior's Picks

آخرین نوشته ها